icon-searchin English

24h klienditugi
+372 524 4222

icon-arrow

Kas ärireisijad on juba valmis reisima?

CWT korraldas veebruaris ülemaailmse küsitluse ärireisijate seas selgitamaks välja nende valmisolekut teha taas tööreise. Mida küsitlus näitas?

Kas ärireisijad on juba valmis reisima?

COVID pandeemia algusest on möödas juba terve aasta, kuid endiselt peame arvestama riikide erinevate ja pidevalt muutuvate piirangute ning isolatsiooninõuetega.

Vaatamata veel kestvatele piirangutele korraldas CWT veebruari keskel maailma suurimas ärivõrgustikus LinkedIn reisimist käsitleva küsitluse oma 186 000 ülemaailmse jälgija seas. Küsitlusega sooviti teada saada, millised on ärireisijate praegused hoiakud ja valmidus reisimiseks kui reisipiirangud maha võetakse.

Küsitluse tulemusena selgus, et

  • üllatavalt suur arv – 58% ärireisijatest on piirangute lõppemisel kohe valmis lendama
  • 19% soovib reisida, kuid ootab sellega veel kuni on reisimise ohutuses kindel
  • 15% ei näe ennast pikka aega taevasse tõusmas
  • ja väga väike osa – 4% vastanutest märkis, et nad ei kavatse pandeemia tõttu enam kunagi tööreise teha

Reisimine praegustes oludes on raskendatud, aga siiski võimalik eeldades põhjalikku ettevalmistust ning valmisolekut ootamatuteks muutusteks. CWT on valmis pakkuma oma professonaalset abi kõikidele reisijatele, et nende reisid saaksid ohutult korraldatud ja, et reisijad tunneksid end turvaliselt igas reisi etapis.


CWT on B2B4E (Business-to-Business-for-Employees) reisikorraldusplatvorm. Aitame era- ja riigisektori ettevõtetel nende inimesi omavahel ühendada – kõikjal, igal ajal, igal viisil ja üle kuue kontinendi. Me pakume nende töötajatele innovatiivseid tehnilisi lahendusi ning efektiivset, ohutut ja turvalist reisikogemust.