icon-searchin English
icon-arrow

CWT Estonia müügibürood

Tallinna kesklinna büroo

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)
Avatud: E-R 9:00-18:00

Ärireisid: city@carlsonwagonlit.ee
Puhkusereisid: puhkus@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7710
Fax:+372 640 7771

Töötajad icon-arrow

Ärireisikeskus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)
Avatud: E-R 8:30-18:00

E-post: business@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7777
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow

Reisitugi ja e-teenindus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)
Avatud: E-P 8:00-20:00

E-post: tellimus@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7747
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow

Grupi-, erireiside ja siseturismi osakond

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)
Avatud: E-R 9:00-18:00

E-post: tallinn@carlsonwagonlit.ee

Tel: (grupi- ja erireisid) +372 640 7795
Tel: (siseturism) +372 640 7780
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Margit Sergo

    Osakonnajuhataja

    CWT Estonias alates 1993, (IATA-reisibüroos alates 1989)

    msergo@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7781

  • Helen Laine

    Diplomeeritud reisikonsultant, grupid ja erireisid

    CWT Estonias alates 2006, (IATA-reisibüroos alates 2003)

    hlaine@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7763

  • Marika Liivak

    Diplomeeritud reisikonsultant, grupid ja erireisid

    CWT Estonias alates 1994

    mliivak@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7788

  • Angela Saluste

    Reisikonsultant, siseturism ja konverentsikorraldus

    CWT Estonias alates 2011

    asaluste@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7790

    +372 588 67 977

  • Kristine Valm

    Reisikonsultant, siseturism ja konverentsikorraldus

    CWT Estonias alates 1999

    kvalm@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7793

    +372 5134 486

  • Jaanika Kase

    Reisikonsultant, grupid ja erireisid

    CWT Estonias alates 2016

    jkase@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7720

Tartu büroo

Kaluri 2 / Soola 3, 51013 Tartu (3. korrus)
Avatud: E-R 9:00-18:00

E-post: tartu@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 730 1444
Fax: +372 730 1441

Töötajad icon-arrow

CWT Estonia juhtkond ja administratsioon

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: management@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7770
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow

CWT Estonia kliendihaldus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: kliendihaldus@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7740
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Eva Kasesalu

    Ärikliendihaldur, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1999, (IATA-reisibüroos alates 1996)

    ekasesalu@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7797

    +372 5855 5132

  • Marika Milt

    Ärikliendihaldur, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2004, (IATA-reisibüroos alates 1995)

    mmilt@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7776

    +372 533 65 810

  • Katrin Kiho

    Müügitoe spetsialist

    CWT Estonias alates 2010, (IATA reisibüroos alates 2001)

    kkiho@carlsonwagonlit.ee

    +372 7301 450

    +372 5855 5136

CWT Estonia turundus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: marketing@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7770
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow

CWT Estonia raamatupidamine

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: accounting@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7785
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow