COVID-19 ja info reisijatele: https://kalevatravel.ee/koroonaviirus-ja-reisimine/ ll CWT Estonia jätkab eriolukorra lõppedes klientide teenindamist kodukontoritest e-posti teel. Reisitugi ja e-teenindus E-R 8:00-20:00 E-post: tellimus@mycwt.com

icon-searchin English

24h klienditugi+372 52 44222

icon-arrow

Alates 4. maist on Lufthansa grupi lendudel vaja kanda kaitsemaski

Alates 4. maist 2020 peavad reisijad Lufthansa grupi lendudele kaasa võtma näokaitsemaski ja kandma seda kogu lennu vältel. Meetme eesmärk on kaitsta reisijaid ja Lufthansa töötajaid. Nõue kehtib esialgu kuni 31. augustini 2020.

Alates 4. maist on Lufthansa grupi lendudel vaja kanda kaitsemaski
Isikukaitsemask on vajalik kuna lennukis ei ole alati võimalik tagada kohustuslikku minimaalset 1,5 m vahemaad reisijate vahel.
Ka Lufthansa Grupi pardapersonal, kes on vahetus kontaktis reisijatega, kannab maski. Meetme eesmärk on kaitsta reisijaid ja Lufthansa töötajaid. Maskikandmisnõue kehtib esialgu kuni 31. augustini 2020.

Lufthansa grupp järgib paljude riikide poolt kehtestatud määrusi, mille kohaselt suu- ja ninakaitsemaski kandmine on avalikus ruumis kohustuslik kui teistest inimestest nõutava vahekauguse tagamine ei ole võimalik.

Kuna kaitsemaski kandmine tagab piisava tervisekaitse, ei kohaldata Lufthansa grupi lennukites turistiklassis ja preemium turistiklassis enam seni kehtinud nõuet jätta kõrvalolev istekoht vabaks. Kuna kohtade täituvus lennukites on praegu madal, siis paigutatakse reisijad lennukisalongis ka võimalikult laiali.

Lennukis nakatumine on väga ebatõenäoline. Alates pandeemia puhkemisest ei ole Lufthansa grupi lendudel teatatud ühestki konkreetsest nakkuse edasikandmise juhtumist. Kõik Lufthansa grupi lennukid on varustatud kvaliteetsete õhufiltritega, mis tagavad haigla operatsioonitoale sarnase õhu kvaliteedi.

Lufthansa gruppi kuuluvad: Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Eurowings, Eurowings Europe, SunExpress, Germanwings, Brussels Airlines.​

Lufthansa grupi lennupiletite broneerimine ja müüktellimus@mycwt.com ja CWT Estonia büroodes