icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Aastavahetus Lissabonis 28.12.2019 – 2.1.2020al 579 €

Tähista uue aasta saabumist Portugali pealinnas Lissabonis!
Le Réveillon ehk aastavahetus Lissabonis on lõbus ja meeldejääv. Praça do Comércio väljakul toimub tasuta kontsert, kus astuvad üles kuulsaimad Portugali bändid ja lauljad ning uue aasta saabumist tähistatakse ilutulestikuga.
Väljaku ümbruses on hulgaliselt baare ja restorane, kus enne ja pärast aastavahetust istuda ning aega veeta. Enne aastavahetuse saabumist on eestikeelsete ekskursioonidega võimalik külastada Cabo da Roca’t – Euroopa kõige läänepoolsemat punkti, UNESCO maailmapärandisse kuuluvat Sintrat, kauneid keskaegseid linnu ja kloostreid ning kohalikku veinipiirkonda.
Aastavahetuse erireis Tallinnast Portugali toimub 28.12.2019–2.1.2020.

Aastavahetus Lissabonis 28.12.2019 – 2.1.2020

Aastavahetuse erireis Portugali 28.12.2019 –2.1.2020

Reisipakett 4 päeva al 579 €/in 

Valik hotelle ja reisipakettide hindu:

Vip Executive Zurique 3* – hind al 579 €
Kekus 3,5 km, metroojaam 5 min kaugusel.

Roma 3* hommikusöögiga – hind al 649 €/in
40 aastase traditsiooniga hotell paikneb Alvalade piirkonnas, Avenida de Roma tänaval, mis on üks linna peamisi liiklus-artereid. Kuigi jalgsi kulub keskusesse minekuks umbes tund aega, siis ühistranspordiga jõuab sinna paarikümne minutiga. Roma metroojaam jääb u 5 -minutilise ning rongijaam u 20-minutilise jalutuskäigu kaugusele

Dom Carlos Liberty 3* hommikusöögiga – hind al 769 €/in
Suurepärase asukohaga hotell Lissaboni peamises finants- ja ostupiirkonnas. Hotell jääb 50 m kaugusele Lissaboni peatänavast – Avenida da Liberdadest ning 350 m kaugusele Marquês de Pombali peaväljakust. Hotelli lähiümbruses leidub mitmeid metroo- ja bussipeatusi.

Holiday Inn Express Liberdade hommikusöögiga – hind al 809 €/in
Suurepärase asukohaga hotell kesklinnas. 500 m kaugusel Avenida da Liberdade avanüü, kus on kohvkuid ja kauplusi.

Mundial 4* hommikusöögiga – hind al 849 €
Parima võimaliku asukohaga hotell Lissaboni südames Baixas, Püha Jüri kindluse lähedal. Rossio väljak 200 m. Hotellis on peatunud kuulsad kirjanikud ja näitlejad.

 

Hinnas sisaldub:
• Edasi-tagasi lend Tallinnast (kestus u 4 t ja 55 min, Smartlynx)
• 3 öö majutus ja toitlustamine vastavalt tellimusele (koht kaheses toas)
• Transfeerid sihtkohas lennujaam – hotell – lennujaam
• Reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:
• Kõrgema kategooria tuba
• Reisikindlustus
• Ekskursioonid

Lisainfo:
Orienteeruv lennuplaan:
Minek 28.12.2019  Tallinn – Lissabon 07:05 – 10:00
Tagasi 1.1.2020 Lissabon  -Tallinn 20:15 – 02:50 (2,01)

Turismimaks. Lissabonis majutudes tuleb tasuda turismimaks kohapeal hotellis. Tasud erinevad vastavalt sihtkohale ja hotelli ametlikule kategooriale. Turismimaksu makstakse 2 €/öö inimese kohta. Alla 14-aastased lapsed ei pea turismimaksu tasuma.

Tellimine: reisisoov@mycwt.com, tel 640 7710

Tellimisreeglid:
Reisikorraldaja: Aurinko OÜ
Reisipaketi lõplik hind sõltub valitud hotellist, toakategooriast ja toitlustustüübist.
Kehtivad reisikorraldaja Aurinko reisitingimused.
Kohti on piiratud arvul.

 

Ekskursioonid

28.12 Portugali õhtu – 55 € täiskasvanu, 28 € laps

Hinnas: Kolmekäiguline õhtusöök jookidega – lauavesi, inimese kohta 2 klaasi veini, tee või kohv.
Transfeer ei kuulu hinna sisse.

Õhtu ühes Lissaboni kesklinna kuulsaimatest fadomajadest. Fado on Portugali muusikastiil – nukker ballaaditaoline laul viiuli või kitarri saatel. Fado pärineb ladinakeelsest sõnast fatum ehk saatus ning laulud jutustavad enamasti õnnetust armastusest ja kurvast saatusest. Etenduse juurde kuulub kolmekäiguline õhtusöök jookidega.

29.12 Lissabon, Sintra ja kuninglikud kuurortlinnad – terve päev, 60 € täiskasvanu, 35 € laps
Hinnas: Sintra palee sissepääsupilet
Ekskursioonipäev algab vaateplatvormilt linna rohelise südame – Eduardo VII pargi kohal, kust naudime vaadet Lissaboni linnale. Sõidame Avenida da Liberdade elegantsel avenüül ning näeme kahte tähtsaimat väljakut – Marquês de Pombali ja Rossiot. Peatume Lissaboni keskuses – Baixas, jalutame mööda vanima linnaosa Alfama tänavaid ning imetleme arvukaid kahhelkividega kaetud majaseinu. Möödume Praça do Comérciost ehk kommertsväljakust ning jõuame mööda jõekallast sõites Belemisse. Külastame kuulsatele Portugali maadeavastajatele pühendatud Jeronimose kloostrit, peatume Belemi torni juures, kust laevad ekspeditsioonidele saadeti ning näeme Tejo jõe kaldapealsel meresõitjate mälestusmarki. Piki rannikut kulgedes möödume kuurortlinn Estorilist, näeme Pürenee poolsaare suurimat kasiinot ja kauneid aedu. 19.sajandi lõpus – 20.sajandi alguses Portugali kuningate suveresidents Cascais oli 2018.a Euroopa Noortepealinn. Käänuliste tänavate, pisikeste muuseumite, mõnusate aedade, brändikaupluste, kalarestoranide ning uhke sadamaga linnas jääb aega ringi vaatamiseks või lõunatamaiseks. Järgmiseks suundume Cabo da Roca’sse – Euroopa kõige läänepoolsemasse punkti (sõltub ilmaoludest). Külastame UNESCO maailmapärandisse kuuluvat Sintrat – Portugali kuningate keskaegset suvepealinna ning käime Rahvuspalees so kaksiktornide ja küllusliku manuelistliku sisekujundusega loss, mille luksuslikes saalides võib imetleda 15-16 sajandist pärit azulejosid ehk käsitsi maalitud kahhelkivisid jpm.

30.12 Keskaegne Evora & Herdade Do Esporao viinamarjaväljad – terve päev, 75 € täiskasvanu, 40 € laps
Hinnas: Luukabeli sissepääsupilet, veini degusteerimine

Suundume Lissabonist lõunasse – UNESCO maailmapärandi hulka arvatud Evorasse, mis on üks paremini säilinud keskaegseid Portugali linnu. Teeme ringkäigu 14 .sajandi linnamüüride vahel looklevatel kitsastel tänavatel, imetleme võluvaid valgeid hooneid ja kauneid väljakuid. Külastame 2-3. sajandist pärit Diana templit, mis oma 14 marmorist korintose sambaga on üks paremini säilinud Rooma-aegseid monumente kogu Portugalis. Näeme Praça do Giraldo keskväljakul kõrguvat roosa graniitfassaadiga katedraali ehk Se’d – mille ehitamist alustati koos mauride Portugalist väljaajamisega 12.sajandil. Loomulikult käime ka Evora kõige kuulsamas ja õudsamas paigas – frantsiskaani kirikus paiknevas 17.sajandi Luukabelis, mille mungad ehitasid ruumipuuduse pärast kirikute ja kloostrite surnuaedades. Kabeli seinad ja sambad koosnevad u 5000 inimese koljudest ja luudest. Evoras jääb vaba aega lõunatamiseks ning ringivaatamiseks. Seejärel sõidame Alentejo piirkonna südamesse- Herdade do Esporãosse, kus laiuvad viinamarjaväljad, oliivisalud, viljapuuaiad ja maitsetaimepõllud. Peatume, et degusteerida kohalikke veine.

31.12 Kloostrid, kindlused ja maaliline Atlandi ookeani rannik – terve päev, 75 € täiskasvanu, 40 € laps
Hinnas: Alcobaca & Batalha kloostrite sissepääsupiletid

Suundume Lissabonist põhja poole. Esimese peatuse teeme Obidoses – 1,5 km pikkuse keskaegse müüriga ümbritsetud kindluslinnas. Munakivisillutisega kitsastel tänavatel jalutades saab kohvikutes proovida piirkonna traditsioonilist kirsilikööri – Ginjinha d’Obidos´t, mida tänapäeval armastatakse serveerida šokolaadist tassis. Seejärel külastame Alcobaca kloostrit, mille 12.sajandil rajas Portugali esimene kuningas – Afonso Henriques. Riigi võimsaimas ning rikkaimas kloostris elas 999 munka ning jumalateenistused toimusid lausa 24 tundi ööpäevas. Järgmiseks sõidame ookeaniäärsesse kalurikülla Nazaresse, mis on tuntud 1,5 km pikkuse kuldse liivaranna poolest ning on juulis-augustis populaarne turismikuurort. Nazare on armastataud paik uue aasta vastuvõtmiseks ning juba aastavahetusele eelnevatel päevadel toimub vabaõhulavadel erinevaid üritusi. Nazares jääb vaba aega hõrgutavate mereandide nautimiseks või omal käel ringi vaatamiseks. Pealelõunal külastame UNESCO maailmapärandisse kuuluvat Batalha ehk Võitluse kloostrit, mis ehitati 14. sajandil tähistamaks suurt rahvuslikku võitu Kastiilia vägede üle. See tõeline arhitektuuriline meistriteos on üks Portugali parimaid manuelismi (hilisgooti stiil, milles on mauri, itaalia ja flaami jpt elemente) näiteid.

Telli
Sulge

Reisipäring

  • Sihtkoht

  • Date Format: DD dot MM dot YYYY
  • Date Format: DD dot MM dot YYYY
  • Reisijate arv

  • Kontakt