icon-searchin English
icon-arrow

Vaid CWTst! Turkish Airlinesi tudengisoodustusega lennupiletid ja noorsoohinnad

Hea uudis. Turkish Airlinesi tudengisoodustusega lennupiletid on nüüd saadaval CWT Estonia büroodes. Turkish Airlinesi lennud algavad Tallinnast ja toimuvad ümberistumisega Istanbulis. Üliõpilastele mõeldud sooduspiletitega saab lennata kõikidesse Turkish Airlinesi sihtkohtadesse üle maailma. Tudengipileti eeliseks on võimalus võtta kaasa tavalisest rohkem pagasit kuni 40 kg, esimene pileti muudatus on tasuta ja loomulikult on hinnas ka toitlustamine pardal. Pileti soetamiseks on vajalik ISIC tudengikaart.
Soovid lennata? Võta CWT Tallinna või Tartu bürooga ühendust!

Vaid CWTst! Turkish Airlinesi tudengisoodustusega lennupiletid ja noorsoohinnad

Turkish Airlinesi tudengihindade eelised

  • Soodustusega hinnad nii edasi-tagasi kui ühesuuna piletitele
  • Erihinnad kehtivad kõikidesse Turkish Airlinesi sihtkohtadesse sh Türgi siselendudele
  • Tavalisest suurem lubatud pagas (40 KG või 2 pagasiühikut (23*2))
  • Esimene pileti muutus on tasuta
  • Maksimaalne lubatud viibimine sihtkohas 12 kuud

PANE TÄHELE!

  • Tudengihinnaga pileteid saavad osta noored vanuses kuni 34 aastat.
  • Üliõpilasel peab olema kehtiv ISIC üliõpilaskaart või ülikooli poolt väljastatud kehtiv üliõpilastunnistus (identifitseerimiskaart), mis tuleb esitatada reisibüroole lennupiletite broneerimisel ja võtta kaasa reisile. Üliõpilastunnistust võidakse kontrollida lennujaamas  check-inis või väravas.

Turkish Airlinesi lennupiletite broneerimine ja müük:
tellimus@carlsonwagonlit.ee ja CWT büroodes

Türgi rahvuslik lennufirma Turkish Airlines lendab 121 riiki ja 303 sihtkohta, nende seas on 254 rahvusvahelist ja 49 Türgi sihtkohta.
Turkish Airlinesi lennuparki kuulub 328 lennukit (reisi- ja kaubalennukid) ja see on üks noorimaid maailmas. Lennukite keskmine vanus on 7,5 aastat.
Star Alliance liige Turkish Airlines valiti kuus aastat järjest (2011-2016) “Euroopa parimaks lennufirmaks”. 2017 aastal omistas Skytrax Turkish Airlinesile neli auhinda: “Parim Lõuna-Euroopa lennufirma”, “Parim Äriklassi toitlustus pardal”, “Maailma parim Äriklassi ootesaal” ja “Parim äriklassi toitlustus ootesaalis”

Turkish Airlinesi sihtkohad leiad meie e-poest  www.cwtonline.ee