icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Egiptus, Hurghada ja Sharm el Sheikhal 399 €

Egiptus on soodsaim paik, kus talvekuudel Aafrika päikest ja rannamõnusid nautida.
Populaarseimad paigad talviseks rannapuhkuseks on Hurghada ja Sharm el Sheikh. Otselennud Tallinnast Hurghadasse ja Sharm el Sheikhi toimuvad 2021 ja 2022 talvehooajal.

Egiptuse 2021 puhkuselennud jätkuvad!
Lennuplaan:

 • Sharm el Sheikh laupäeviti alates 13.02.2021 kuni 24.04.2021 (viimane tagasilend)
 • Hurghadan neljapäeviti alates 18.02.2021 kuni 29.04.2021 (viimane tagasilend) ja laupäeviti alates 13.03.2021 kuni 24.04.2021 (viimane tagasilend)

Tähelepanu!

 • Reisijad alates kuuendast eluaastast peavad tegema mitte varem kui 72 tundi enne Egiptusesse saabumist PCR koroonatesti. Negatiivse PCR koroonatesti tõend ehk sertifikaat tuleb esitada ingliskeelse värvilise väljatrükina paberkandjal, koos allkirja ja sinise templiga. Selleks on järgmised võimalused:
  Negatiivse PCR koroonatesti tulemuse värviline ingliskeelne väljatrükk mobiilirakendusest testi.me [testi.me] või minu.synlab.ee [minu.synlab.ee] lehelt.
  Testi tegija poolt väljastatud värviline väljatrükk inglisekeelse tõendina, koos pitsati ja testi teostanud labori esindaja allkirjaga.
 • Egiptusesse sisenemisel peab reisijal olema (soovitatavalt COVIDi kaitsega) kindlustus.
  Reisijad, kes saavad positiivse testi tulemuse Egiptuses viibides, peavad omal kulul ostma tagasituleku piletid. Antud juhul ei saa reisikorraldaja garanteerida vabade kohtade olemasolu kliendile sobivale lennule.

 • Lennureisil on kohustuslik kanda maski ning enne lennukisse lubamist kontrollitakse vajadusel nõutava negatiivse Covid-testi tõendi olemasolu.
 • Naastes Eestisse tuleb arvestada reisijärgse 10-päevase eneseisolatsiooniga.
  Eestisse saabujatele saab lühendada liikumisvabaduse piirangut teostades COVID-19 testi Egiptuses enne tagasilendu. Selleks on vaja võtta ühendust reisiesindajatega kohapeal. Testi hind on 30 USD. Transfeeri vajadusel lisandub transfeeri hind hotellist laborisse ja tagasi. NB! Kui testi tulemus on positiivne, peavad kliendid jääma kohapeal eneseisolatsiooni.
  Selle alternatiiviks on Covid-testi teostus lennujaamas või 72 tundi enne Eestisse saabumist. Teave liikumispiirangute kohta Eestisse saabujatele on leitav vm.ee
 • Viisavabastus! Eesti Vabariigi kodanikud, kes on ostnud majutusega reisipaketi otselennuga Hurghadasse või Sharm el Sheikhi, on vabastatud kuni 30. aprillini 2021 viisatasudest.
Egiptus, Hurghada ja Sharm el Sheikh

SHARM EL SHEIKH reisipakett 7 ööd hommiku- ja õhtusöögiga al 399 €

Reisid: laupäeviti 13.02.2021 – kuni 24.04.2021 (viimane tagasilend)

Valik reisipakettide näidishindu Sharm el Sheikhi

Järgmise hooaja reisid: 01.10.2021 – 20.04.2022
Reisipakett hommikusöögiga al 399 €


HURGHADA – reisipakett 7 ööd hommikusöögiga al 405 €


Reisid
: neljapäeviti alates 18.02.2021 kuni 29.04.2021 (viimane tagasilend)
laupäeviti alates 13.03.2021 kuni 24.04.2021 (viimane tagasilend);
19.10.2021 – 21.04.2022

Valik reisipakettide näidishindu Hurghadasse, 7 ööd

Hinnas sisaldub:

 • Edasi-tagasi otselend Tallinnast
 • Majutus ja toitlustamine vastavalt tellimusele
 • Transfeerid sihtkohas lennujaam – hotell – lennujaam
 • Reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

 • Kõrgema kategooria tuba
 • Täiendav toitlustamine
 • Reisikindlustus
 • Ekskursioonid
 • Viisa

Tellimine: puhkus@mycwt.com

Lisainfo:
VIISAD:
Egiptusesse reisimiseks on vajalik pass.
Vastavalt Egiptuse võimude otsusele on reisijad, kellel on Eesti Vabariigi kodakondsus ja saabuvad turismi eesmärgil ning otselennuga Hurghadasse või Sharm el Sheikhi, vabastatud kuni 30. aprillini 2021 viisatasudest. See puudutab ainult reisijaid, kellel on ostetud reisipakett koos majutusega. Kellel on ostetud ainult lennupiletid, nendele viisavabastus ei kehti.
NB! Välismaalase passi omanikel on endiselt kohustus vormistada viisa saatkonnas enne reisi.

TURVALISUSMEETMED EGIPTUSESSE REISIMISEL
NB! Info võib aja jooksul muutuda ning riigid võivad võtta rahvatervise huvides vastu täiendavaid piiranguid.
Seoses koroonaviiruse (COVID-19) leviku piiramisega kehtivad Egiptuses täiendavad riiki sisenemise tingimused, et tagada kõikide reisijate maksimaalne turvalisus.

*Reisijad alates kuuendast eluaastast peavad tegema mitte varem kui 72 tundi enne Egiptusesse saabumist PCR koroonatesti. Lisaks peavad kõik reisijad (ka lapsed) täitma enne Egiptusesse saabumist tervisedeklaratsiooni (Public Health Card Form) ning vormistama reisikindlustuse.

*NB! PCR testi tegemisel ja vormi täitmisel tuleb kasutada sama dokumendi (passi) andmeid, mida kasutatakse edaspidi reisimiseks. Tuletame meelde, et Egiptusesse reisimiseks kõlbab reisidokumendina ainult pass.

*Lennujaamades mõõdetakse kehatemperatuuri. Desinfitseeritakse reisidokumendid ja pagas.

*Lennureisil on kohustuslik kanda maski. Ka sihtkohas on näomaski kandmine mitmes kohas kohustuslik – ametiasutustes ja teenindusasutustes ning ühistranspordis, seda isegi siis, kui on võimalik hoida 2-meetrist ohutusvahemaad. Kohustuse mittetäitmisel on õigus korrakaitsjatel teha trahvi alates 50 EGP.

*Egiptuses järgitakse rangelt Maailma reisi- ja turisminõukogu (World Travel & Tourism Council – WTTC) poolt väljatöötatud turvalisuse protokolle. Väga põhjaliku kontrolli on läbinud sihtkoha lennujaama-, transfeeride- ja hotelli personal, samuti teised meie poolt vahendatavad teenused ja teenindajad.

*Kui Egiptuses ilmnevad reisijal COVID-19 viiruse sümptomid (palavik, hingamishäired, köha) või sellele haigusele viitavad sümptomid, nagu lõhna ja maitsemeele vähenemine, külmavärinad, kurguvalu, kõhulahtisus või oksendamine, peab reisija viivitamatult sellest teavitama hotelli vahetuse vanemat ja esindajat.

*Egiptuse territooriumil on puldiga juhitavate lennumasinate (droonid, kopterid, mudelautod) kasutamine rangelt keelatud ja sissevedu keelatud. Eelpool loetletu konfiskeeritakse, kasutamise eest karistatakse suure rahatrahvi ja vanglakaristusega.

Tellimisreeglid:
*CWT Estonia vahendab reisikorraldaja Novatoursi ja Tez Touri reise.
*Reisipaketi lõplik hind sõltub reisi ajast, toakategooriast ja toitlustustüübist. Koolivaheaja ja pühade perioodil on hinnad reeglina kõrgemad.
*Talv 2020/21 hooaja Egiptuse reiside broneerimisel kehtivad paindlikud reisitingimused:

 • ettemaks 60 EUR / inimese kohta (kaasa arvatud laps alates 2. eluaastast)
 • 14 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest

*Kehtivad reisikorraldajate Novatours, Tez Tour , Tiketa Touri reisitingimused.
*Kohti on piiratud arvul.

Reisimisel soovitame kinni pidada järgmistest põhimõtetest:

 • Reisi planeerides tutvu reisi- ja viisatingimustega ning võimalike reisipiirangutega sihtriigis. Info saamiseks tutvu riigi infoga Reisi Targalt lehel, Euroopa Liidu  ReOpen portaalis ja hangi värsket infot ka vastava riigi konsulaaresindusest.
 • Registreeri  oma reis välisministeeriumi Reisi Targalt lehel, nii saab Välisministeerium Sind võimalikest reisipiirangutest teavitada;
 • Järgi  Terviseameti soovitusi turvaliseks lennureisiks, et hoida enda ja teiste tervist;
 • Sõlmi reisikindlustus ning tutvu hoolikalt kindlustustingimustega (k.a COVID-19 põhjustatud reisitõrgete korral).
Telli
Sulge

Reisipäring

 • Sihtkoht

 • Date Format: DD dot MM dot YYYY
 • Date Format: DD dot MM dot YYYY
 • Reisijate arv

 • Kontakt