icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Visby kruiisid Tallinnast

Saabuval suvel on taas võimalus sõita laevaga Tallinnast muinasjutulisele Gotlandi saarele.
Visby kruiisid sobivad suurepäraselt perepuhkuseks lastega ja kaasa võta ka vanavanemad. Tegevust jagub nii laevas kui ka Gotlandi saarel. Võimalus on tutvuda Visby linnaga või teha ringsõit Gotlandi saarel.  Lastega perel soovitame külastada Pipi Pikksuka teemaparki Kneippyd.
Kruiisid kavas Silja Europaga 4., 11. ja 25. juulil ning 8. augustil 2021.

Visby kruiisid Tallinnast

Gotlandi pealinn Visby kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse ja on kuulus oma kaunite rooside poolest.  Visby lummab oma romantilisuse, ajaloohõngu ja kuulsate käsitöömeistrite looduga.  2.-9.augustini tähistatakse Visby’s keskaja nädalat, mis võimaldab ajas tagasi minna ja elada kaasa rohketele eriprogrammidele.

Visby suvekruiisid Tallinnast: 4., 11. ja 25. juulil ning 8. augustil 2021

Hind: Club One’i liikmele B-kajuti hind kuni 4-le reisijale alates 386 € / Tavahind al 429 €
Hinnad kehtivad pileti ostul ajavahemikus 9.11-31.12.2020 ning B-kajuti ostul kuni neljale inimesele.

Hinnas sisaldub:

 • Kruiis ühele inimesele Tallinn–Visby–Tallinn valitud kajutiklassis

NB! Reisijatel peab kaasas olema ID-kaart või pass.

Reisi saabumise ja väljumise ajad kohaliku aja järgi

 • Laev väljub Tallinnast kell 20.00 ja saabub Visbysse järgmise päeva hommikul kell 9.00 (Rootsi aeg).
 • Laev väljub Visbyst sama päeva õhtul kell 20.30 (Rootsi aeg) ja saabub Tallinnasse järgmise päeva hommikul kell 11.30.
 • Piletite registreerimine suletakse pool tundi enne väljumist ja pääs laeva avatakse Tallinnast väljudes kell 19.15.

Maale- ja laevaleminek Visbys 

 • Silja Europa saabub Visbys uue kruiisikai juurde, kust  transfeerbuss viib reisijad Idavärava (Österport) juurde ja tagasi sadamasse ajavahemikus 08.30-19.30. Ajavahemikus 12.30–15.00 maale- ja laevaleminekut ei toimu. Busside peatuskohta tähistab suur Tallinki lipp. Bussitransfeer sisaldub kruiisi hinnas.
 • Maalepääs Visbys toimub autoteki kaudu. Palume tähelepanelikult kuulata laeva personali teavitusi.
 • Maale- ja laevaleminek on võimalik kogu aja vältel, kui laev Visbys peatub. Kaasas peab olema pardakaart ja isikuttõendav dokument.
 • Laevale pääs suletakse 19.45

Lisatasu eest: kõrgema kategooria kajut, 2-kohaline B või A-klassi kajut, ekskursioonid, reisikindlustus

Lisainfo ja tellimine: reisisoov@mycwt.com

Visby kruiisi ekskursioonid

LÕUNA-KAGU RINGREIS (eesti keeles, 4 tundi)

4-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Lõuna- ja Kagu-Ojamaa huvitavaimatesse kohtadesse – talupoodi, kalurikülla, keskaegsetesse kirikutesse, kloostri varemetesse ja saarele põgenenud eestlaste mälestuspaika. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike erinevates teele jäävates paikades.

Hind: 41 €/in

PÕHJA-IDA RINGREIS (eesti keeles, 4 tundi)

4-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Põhja- ja Ida-Ojamaa looduskauneimatesse paikadesse – Võllamäele, Väskinde talupoodi, Tingstädesse ja Slitesse. Tagasiteel imetleme saare kuulsaid raukareid. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike erinevates teele jäävates paikades.

Hind: 41 €/in

PIPI PIKKSUKA TEEMAPARK

Pipi Pikksuka teemapargis Kneippbyn on 50 vahvat atraktsiooni ning kõige krooniks asub siin Astrid Lindgreni raamatust tuttav Segasumma suvila. Lõbustuspark sobib ennekõike eelkooliealistele, veepargis leiavad tegevust ka vanemad lapsed ja täiskasvanud suvitajad.

Sissepääsupileti hinnas on ka trasnfeer sadamast teemaparki ja tagasi..Bussid viivad sadamast otse teemaparki ning väljuvad laeva kõrvalt sadamakailt kell 9.45–11.30 ja Kneippbynist kell 14.00–18.00. Reis kestab umbes 15 minutit.

Hind 46 €/in

LOODE-OJAMAA JA LUMMELUNDA KOOPAD (eesti keeles, 3 tundi)

3-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib läbi metsade ja põldude Ojamaa populaarseima vaatamisväärsuse, Lummelunda koobaste juurde. Tagasiteel on peatus Krusmynta ürdiaias. Koopas on jahe (umbes +8 °C ), seega võtke kaasa soojem jakk. Ekskursioon ei sobi liikumisraskustega inimesele.

Hind: 41 €/in

VISBY LINN, jalgsi (eesti keeles, 2, 5 tundi)

Ekskursioonil tutvume Visby vaatamisväärsustega jalgsi. Buss viib soovijad enne retke sadamast Almedaleni parki ja hiljem tagasi sadamasse. Ekskursiooni alustame Almedaleni pargist, kunagisest sadamakohast. Jalutame läbi pargi – vaatame linnamüüri ja 1160. aastast pärit vahitorni Kruttornet. Möödume linna kõige kaunimast tänavast, roosidega ääristatud Fiskargrändist, mis lillede õitsemise ajal on lausa muinasjutuline.

Jõuame botaanikaaeda, kus näeb hõlmikpuud, viigipuud, Jaapani magnooliat, tulbipuud ja teisi taimi, mis tavapäraselt siinses kliimavöötmes ei kasva, kuid millele linnamüüri kaitsev sein ja saart ümbritsev vesi tekitavad soodsad kasvutingimused. Läbime idüllilisi roosidega ääristatud tänavaid, näeme kirikuvaremeid ja külastame võimalusel keskaegset Santa Maria katedraali. Ekskursioon lõpeb Almedaleni pargis, kuhu jõuame ringiga tagasi. Soovijad saavad minna siit omal käel linna või sõita bussiga tagasi sadamasse.

Ekskursioon kestab umbes 2,5 tundi ning algab ja lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega. Ekskursiooni käigus tuleb kõndida, see ei sobi liikumisraskusega inimesele.

Väljumine sadamast kell 10.00 ja 14.30.

Hind: 24 €/in

FÅRÖ SAAR (inglise keeles, 6 tundi)

6-tunnine ingliskeelse giidiga bussiekskursioon viib Rootsi kuulsa režissööri Ingmar Bergmani kodusaarele. Põhja-Ojamaal tutvume raukaritega ning teeme lõunapausi (hinna sees) Sudersandis, kus on kaunis liivarand ja 12. sajandist pärit kirik.

Hind: 64 €/in

VISBY JA LÄHIÜMBRUS (inglise keeles, 3 tundi)

3-tunnine bussi- ja jalgsiekskursioon Visbys ja selle lähiümbruses. Ekskursiooni käigus külastame Gnisvärdi kaluriküla, Tofta randa, Södra Hällarnat, kuulsat Högklinti ja vaatame Visby keskaegse linna peamisi vaatamisväärsusi. Ekskursioon toimub inglise keeles ja sobib kerge liikumisraskusega inimesele.

Hind: 30 €/in

Teadmiseks ekskursiooni tellijale
NB! Ekskursioonide kohtade arv on piiratud. Kui eelmüügist vabaneb kohti ekskursioonidele, siis sellest informeeritakse reisijaid laeval.
– Ekskursioonide müük suletakse 7 päeva enne väljumist kell 23.59
– Etteostetud pileti voucher tuleb võtta ekskursioonile kaasa ja bussis giidile esitada.
– Venekeelseid ekskursioone sel aastal ei müüda!
– Ekskursioonile minejaid kogunevad bussidele mõeldud parklas bussidele oma ekskursiooni bussi juures. Palume õigeaegselt kohal olla, bussid ootavad täpse ajani ning ekskursioon algab parklast. Pealelõunased ekskursioonid algavad samuti sadamast ja linnast saab sadamasse tagasi transfeerbussiga.
– Reisijate käsutuses on kuni 48-kohalised ekskursioonibussid
– Kuna giide on piiratud koguses siis grupid eraldi giidi ja bussi tellida ei saa.

Makse- ja tühistamistingimused üksikreisijatele:

 • Maksetingimused:
  Broneeringu vormistamisel tuleb tasuda koheselt broneeringu täishind. Broneering, mille eest ei ole õigeaegselt tasutud, tühistatakse.
 • Annulleerimistingimused:
  Tallink Silja jätab endale õiguse reis tühistada, kui see ei ole makstud maksetähtajaks.
  Reisi annulleerimisel rohkem kui 28 päeva enne reisi algust peetakse kinni leppetrahvina 5 €.
  Reisi annulleerimisel 28–21 päeva enne reisi peetakse kinni leppetrahvina 100 €.
  Reisi annulleerimisel 21–7 päeva enne reisi peetakse kinni annulleerimistasu 50%
  Reisi annulleerimisel 7–3 päeva enne reisi peetakse kinni annulleerimistasu 75%
  Reisi annulleerimisel vähem kui 3 päeva enne reisi peetakse kinni annulleerimistasu 95%
 • Muutmistingimused:
  Erikruiiside väljumise suundi ega kuupäevi ei saa muuta, neid käsitletakse kui tühistamist.
  Reisijate andmeid (nime, sünnikuupäeva, kodakonsust jne) saab muuta ilma kuludeta.
  Reisijate vanuse muutmisel tuleb vahe tasuda vastavalt hinnakirjale (näiteks laps muudetakse täiskasvanuks).