icon-searchin English
icon-arrow

Horvaatia lihavõttereis – Zagreb 18.04-21.04al 339 €

Veeda lihavõttepühad kevadises Zagrebis!
Horvaatia pealinn, miljonilinn Zagreb laiub Sava jõe kallastel ja Medvenica mäe jalamil. Uhkelt üle Zagrebi kõrguv Medvednica kaitseb linna külmade põhjatuulte eest ning pakub ajaveetmisvõimalusi igaks aastaajaks. Lisaks sellele avaneb mäelt kaunis vaade ümbruskonnale.
Lihavõtted on üks tähtsamaid Horvaatia riigipühi, mil toimuvad rongkäigud ja jumalateenistused ning saab proovida kohalikke lihavõtteroogi.
Lihavõttereis toimub neljapäevast pühapäevani 18.04-21.04.2019.

Horvaatia lihavõttereis – Zagreb 18.04-21.04

Lihavõttereis Zagrebisse soodushind 3 ööd al 339 €/in

Reisi aeg: 18.4.2019–21.4.2019

Valik Zagrebi hotelle:

 • Laguna 3* hommikusöögiga al 339 €/in
  U 2km keskusest. Hotell paikneb vaikses ümbruses, Dražen Petrovići korvpallikeskuse ja Zagrebi sprodihalli (Dom Sportova) lähistel. Pisut vanamoodsa sisekujundusega hotellis on restoran, tasuta wifi, suveniirikauplus, tasuta parkimisala.
 • Zagrebi vanalinna apartemendid söökideta al 419 €
  Asukoht otse vanalinnas.
 • Jadran 3* hommikusöögiga al 399 €
  Suurepärase asukohaga hotell Zagrebi vanalinna keskväljakust ja katedraalist vaid u 800 m kaugusel. Hotelli ümbruses on hulgaliselt baare, pubisid ja restorane. Trammipeatus hotellist u 150 m kaugusel. 2013. a renoveeritud hotellis on 24 h avatud retseptsioon, restoran ja baar. Hotellis on lift, mis päris viimasele korrusele ei sõida. Kogu hotellis tasuta wifi.
 • Academia 4* hommikusöögiga al 469 €
  Suurepärase asukohaga hotell asub vanalinna kuulsa restoranide ja kohvikute tänava – Tkalčićeva -lõpus, Zagrebi peaväljakust u 800 m kaugusel. Hotellis on restoran St. Michael, tasuta wifi.
 • Palace 4* hommikusöögiga al 479 €
  Suurepärase asukohaga hotell otse Zagrebi keskuses, vanalinna peaväljak jääb vaid 5 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Juugendstiilis hotellist avaneb vaade ühele Zagrebi kaunimatest parkidest. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, lift, tasuta wifi
 • Esplanade 5* hommikusöögiga al 599 €/in
  Suurepärase asukohaga hotell keskuses, vanalinnast u 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Linna peaväljak Trg Bana Jelačića ning kohvikute ja restoranide tänav Tkalčićeva jäävad hotellist u kilomeetri kaugusele.
  Linna elegantseim hotell asub Zagrebi raudteejaama kõrval, sest ehitati Euroopat läbiva Orient Expressi reisijatele. 1925. a avatud juugendstiilis prestiižne hotellihoone on tänapäeval üks Zagrebi silmapaistvamaid hooneid ning arhitektuuripärle.

Hinnas sisaldub:
• Edasi-tagasi otselend Tallinnast (Smartlynx, pagas 15kg+5kg, u 2 tundi ja 50 min.)
• 3 öö majutus ja toitlustamine vastavalt tellimusele (koht kaheses toas)
• Transfeerid sihtkohas lennujaam – hotell – lennujaam (lennujaam kesklinnast u 15 km, sõiduaeg u 30 min)
• Reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:
• Kõrgema kategooria tuba
• Reisikindlustus
• Ekskursioonid

Lisainfo:
Lennuplaan
Tallinn-Zagreb 11.50 – 13:30
Zagreb-Tallinn 11:40 – 15:15

Ekskursioonid:
Zagrebi linnaekskursioon 18.04.2019. Kestus u 2 tundi
Hind: 15 € täiskasvanu, 7,50 € laps
Jalgsiekskursioon algab Zagrebi keskväljakult, hotellitranfeeri ei ole. Programmis on püha Markuse kirik, kaksiktornidega Zagrebi katedraal, südalinnas peetav Dolaci taluturg, Austria-Ungari stiilis hoonetega Zagrebi keskväljak (Ban Jelacici), nn Kivivärav (Stone Gate).

Ljubljana ja Postojna koopad 19.04.2019. Kestus päev
Hind: 75 € täiskasvanu, 40 € laps
Hea võimalus külastada ka naaberriik Sloveeniat, mille pealinn Ljubljana jääb Zagrebist vaid 140 km kaugusele. Tutvume rohelusse uppuva ning smaragdrohelise Ljubljanica jõe kaldal paikneva linna tähtsamate vaatamisväärsustega. Seejärel suundume ühe Sloveenia olulisima vaatamisväärsuse juurde – Postojna koobastesse. 115 m sügavusel maapõues paiknevad 24 km pikkusel maa-alal laiuvad karstikoopad uuristas kaljudesse Pivka jõgi. Koobaste külastus algab rongisõiduga, peale mida läheme u 1,5 km pikkusele jalutuskäigule. Imetleme sajandite jooksul tekkinud maa-aluseid stalagmiite ja stalaktiite ning nende ühinemisel kujunenud kauneid kivisambaid. Koobaste õhutemeperatuur on aastaringselt 8-10 plusskraadi ning õhuniiskus 95%.

Plitvice järvede rahvuspark 20.04.2019. Kestus terve päev
Hind: 85 € täiskasvanu, 45 € laps
Hind sisaldab: rahvuspargi piletit ja kolmekäigulist lõunasööki rahvusrestorani
UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Horvaatia vanim rahvuspark – Plitvice, on maaliline järvede, koskede, tihedate metsade ja pehme sambla muinasjutumaailm. Kokku 16-e koskede ja jugadega ühendatud järve vee värvus varieerub türkiissinisest rohelise ja hallist helesiniseni sõltudes päikesevalguse langemisest järevele ning mineraalainete hulgast vees. Peale rahvuspargi külastust kolmekäiguline lõunasöök mitmekümne aastase traditsiooniga Lička kuća rahvusrestoranis.

Tellimine: reisisoov@carlsonwagonlit.ee, tel 640 7710

Tellimisreeglid:
Reisikorraldaja: Aurinko OÜ
Reisipaketi lõplik hind sõltub valitud hotellist, toakategooriast ja toitlustustüübist.
Kehtivad reisikorraldaja Aurinko reisitingimused.
Kohti on piiratud arvul.

Telli
Sulge

Reisipäring

 • Sihtkoht

 • Reisijate arv

 • Kontakt