icon-searchin English
icon-arrow

Itaalia, Rimini – puhkus Aadria mere rannikulal 349 €

Aadria mere äärne Rimini on tuntud oma peene liivaga randade poolest, kus on rohkelt baare, restorane ja ööklubisid. Pole siis ime, et Riminit kutsutakse nii Euroopa Las Vegaseks kui unetuks kuurordiks. Lisaks Riminile on Emilia Romagna maakonnas rohelusse mattunud Riccione ja väike ja võluv Cattolica, kus saad samuti itaaliapärast puhkust nautida.
Võimalus osaleda ekskursioonidel San Marinosse, Bolognasse ja Ravennasse, Veneetsiasse, Veronasse ja Garda järve äärde.

Itaalia, Rimini – puhkus Aadria mere rannikul

Rimini reisipakett 1 nädal al 349 €

 • Rimini linn al 349 €
  VILLA NANNI 2* hommikukohv – hind al 349 €/in
  Sümpaatne ja mõnusa teenindusega väike perehotell Villa Nanni asub Riminis Rivazzurra ranna piirkonnas. Rand on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.
  BELLEVUE 4* hommikusöögiga al 589 €/in
  Suurepärase asukohaga hotell Marina Centro piirkonnas, üle tee on Rimini lai liivarand ning ümbruses palju mõnusaid söögikohti ja erinevaid kauplusi. Hotelli ette rajatakse kaunis pargiala jalakäijatetänavate ning purskaevudega. Ehitus peaks lõppema 2019.a mais-juunis.
  CRISTALLO 3* hommiku- ja õhtusöögiga al 529 €/in
  Suurepärase asukohaga hotell Rimini peatänaval, vaid 50 m kaugusel rannast. Kauplused, restoranid ja meelelahutuskohad on kõik hotelli vahetus läheduses.
  Modernse disainiga hotellis on 24h avatud retseptsioon, lift, terrass, restoran, baar, tasuta internetipunkt, tasuta wifi.
  ATLAS 3* hommiku- ja õhtusöögiga – hind al 539 €/in
  Hea asukohaga hotell asub Marina Centro rannast vaid mõne sammu kaugusel. Rimini vanalinn jääb u 3,5 km kaugusele
  ALISEI PALACE 4* hommikusöögiga al 619 €
  Riminirannapiirkonnas, lähedal poed, söögikohad, bussipeatus.Hotellil on väike bassein
 • Cattolica al 349 €
  PINOCCHIO 2* hommikusöögiga al 349 €/in
  Cattolica keskusest ja rannast lühikese jalutuskäigu kaugusel paiknev hotell sobib säästlikule ja head asukohta hindavale puhkajale. Hotelli peab kohalik perekond, kes hindab väga oma külastajaid. Hotelli üldruumid on sisustatud koduselt ja perekonnale kuuluvate esemetega.
  SENIOR 3* hommikusöögiga al 449 €/in
  Hea asukohaga, Cattolica keskuse ja kaubatänavate lähedal paiknev kohalikule perele kuuluv hotell. Sobib hästi soodsat majutust eelistavale puhkajale, sisekujundus on rõõmsates värvitoonides. Peene liivaga rand jääb hotelli vahetussse lähedusse
  CLIPPER 3* hommiku- ja õhtusöögiga al 479 €/in
  Hea asukohaga hotell Clipper asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel rannast ning jalakäijatetänava Via Dante vahetus läheduses.
 • Riccione al 369 €
  JOLIE 2* al 369 €/in
  Eriti noorte hulgas populaarne hotell asub Riccione keskuses, vilkal ostutänaval. Õhtuti on tänav vaid jalakäiatele. Ümbrusesse jääb palju baare, restorane ja kauplusi.
  GRAN SAN BERNARDO 3* al 429 €/in
  Suurepärase asukohaga hotell mere ääres, rand on teisel pool sõiduteed. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, lift, TV-nurk, restoran, baar, terrass, lastele on väike mänguväljak. Tasuta wifi üldruumides
  VITTORIA 4* al 669 €/in
  Suurepärase asukohaga hotell peatänava ääres, ranna lähedal. Riccione keskus jääb hotellist jalutuskäigu kaugusele. Hotellihoone on ehitatud 1950ndatel ning renoveeritud 2003. a. Hotellis on restoran ja baar, tasuta wifi kogu hotellis, 2 lifti.

Reisid: 12.06.-24.07.2019

Hinnas sisaldub:
• Edasi-tagasi lend Tallinnast
• 7 öö majutus kaheses toas (1 koht) ja toitlustamine vastavalt tellimusele
• Transfeerid sihtkohas lennujaam – hotell – lennujaam
• Eesti ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:
• Kõrgema kategooria tuba
• Täiendav toitlustamine
• Reisikindlustus
• Ekskursioonid: eestikeelsed ekskursioonid  San Marinosse, Bolognasse ja Ravennasse, Veneetsiasse, Veronasse ja Garda järve äärde. Ekskursioonide toimumise eelduseks on vähemalt 20 osavõtjat.

Tellimine: reisisoov@carlsonwagonlit.ee, tel 640 7710

 

Tellimisreeglid:
Reisikorraldaja: Aurinko OÜ
Reisipaketi lõplik hind sõltub reisi ajast, toakategooriast ja toitlustustüübist.
Ettemaks 20% 1 tööpäeva jooksul peale broneeringu kinnitamist (kaasa arvatud laps alates 2. eluaastast). 30 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.
Kehtivad reisikorraldaja Aurinko reisitingimused.
Kohti on piiratud arvul.

PANE TÄHELE!
Itaalias kehtib turismimaks. Turismimaks sõltuvalt hotelli ametlikust kategooriast on 0.50 – 3 eur in/öö, mis tasutakse kohapeal hotellis. Maksu maksavad reisijad al 14. eluaastast ja maksimaalselt 7 päeva eest.

 

Telli
Sulge

Reisipäring

 • Sihtkoht

 • Date Format: DD dot MM dot YYYY
 • Date Format: DD dot MM dot YYYY
 • Reisijate arv

 • Kontakt