icon-searchin English

24h klienditugi+372 52 44222

icon-arrow

Jõulukruiisid Läänemerelal 44 €

Novembri lõpus ja detsembri alguses on üheksal päeval võimalik nautida soomepäraseid “pikkujoulu” minikruiise Läänemerel.
NB! Maaleminekut Helsingis ei toimu ning reisilt naastes eneseisolatsiooni jääma ei pea.

Minikruiisid sobivad suurepäraselt suuremale või väiksemale kollektiivile jõulupidude korraldamiseks, sõpruskonnale või perele toredaks kokkusaamiseks või miks mitte ka iseendale premeerimiseks ning jõuluostude tegemiseks.
Kruiisid toimuvad: 26. – 28.11, 03. – 05.12 ja 10. – 12.12.2020.

Jõulukruiisid Läänemerel

Minikruiis MS Finlandia pardal

Kruiisid toimuvad, ajavahemikel 26. – 28.11, 03. – 05.12 ja 10. – 12.12.2020.

Kruiisid toimuvad neljapäeval, reedel ja laupäeval järgmistel MS Finlandia väljumistel:
Tallinnast kell 12 (tagasi Tallinnas kell 17.30) ning kell 18.30* (tagasi Tallinnas kell 23.50),
* v.a. laupäev

Kruiisi hind: al 44 € / inimene

Kruiisi hinnas sisaldub:

  • edasi-tagasi laevareis
  • rikkalik lõuna- või õhtusöök koos jookidega Buffet Eckerö’s

Jõulumenüüs ootavad Sind peale traditsiooniliste jõuluroogade ka üllatusi täis liha- ja kalahõrgutised ning uudsed taimetoidud. Näiteks heeringa austajaid hellitatakse portveinise ja sinepise heeringaga ning baklažaanist ja porgandist valminud veganliku „klaasimeistri heeringaga“. Soome kalkun serveeritakse eelroana suitsutatud kuues koos mustsõstraga, pearoana aga estragoni-koorekastmes. Dessertlauas pakutakse sidruni-juustukooki, šokolaadimousse’i ja glögiseid pirne.

Lisatasu eest: Muuda oma merereis mugavaks ning osta lisaks kruiisipiletile ka kajut. Kajutisse saad jätta oma sjad ning rahumeeli laeva restoranidesse einestama minna või poodi sisseoste tegema

Lisainfo, broneerimine ja müük: puhkus@mycwt.com , tel 640 7710

Laevaga reisimine on turvaline

Nii reisijate kui ka laevapersonali tervis ja ohutus on meie jaoks esmatähtis, mistõttu on laevafirma teinud mõningaid muudatusi nii terminalides kui ka laevas.
Tähelepanu! Reisijatel, kellel ilmnevad enne merereisi haigussümptomid (palavik, köha, nohu), mis võivad viidata nakatumisele COVID-19 viirusesse, ei ole lubatud laevareisile minna.
Loe meetmetest lähemalt