icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Reio Vilipuu Taastusravikliinik pakub tooted reisijatele ja sportlastele

Reio Vilipuu Taastusravikliinik pakub professionaalseid taastusraviteenuseid ja kvaliteetseid abivahendeid. Kliinik pakub erinevate operatsioonide, traumade või ülekoormusest tekkinud vigastuste järgset taastusravi, samuti kroonilistest haigustest tingitud tursete ravi, onkoloogilist aktiivravi.
Bauerfeind AG ainuesindajana Eestis müüb kliinik Saksamaal toodetud meditsiinilisi abivahendeid – meditsiinilisi kompressioonravisukki tursete ja veeniprobleemide ennetuseks ja raviks, tallatugesid (sh ka spordialaspetsiifilisi), erinevaid ortoose.

Reio Vilipuu Taastusravikliinik pakub tooted reisijatele ja sportlastele

Ainsana Eestis kasutab kliinik 3D tehnoloogiat sobivaimate meditsiiniliste kompressioonravitoodete (BodyTronic 600) ja tallatugede (BodyTronic 150) väljavalimiseks.

Bauerfeindil® on ennetava iseloomuga tootesari, mis loodud oma tervisest hoolivale inimesele. Reisijatele pakutakse kompressioonpõlvikuid, -sukki ja -sukkpükse, mis aitavad vältida jalgade väsimist, raskustunnet ja tursumist pikal istumisel või seismisel. Tervisesportlastele on valikus sportpõlvikud, tallatoed ning ortoosid.

Soodustused CWT Kaleva Traveli kliendikaardi omanikule:

  • Kõikide toodete tavahindadest (ei kehti kampaaniatoodetele) -15%
  • BodyTronic BT 600 mõõtmine tasuta

Reio Vilipuu Taastusravikliinik
Kotka 12, 11315 Tallinn (Kotka Tervisemaja C-korpuse I-korrus)

Üldtelefon: +372 6454 250
E-post: info@tursekeskus.ee
www.tursekeskus.ee