COVID-19 ja info reisijatele: https://kalevatravel.ee/koroonaviirus-ja-reisimine/ ll CWT Estonia jätkab eriolukorra lõppedes klientide teenindamist kodukontoritest e-posti teel. Reisitugi ja e-teenindus E-R 8:00-20:00 E-post: tellimus@mycwt.com

icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Lossipuhkus spaaga Wagenküllis Lõuna-Eestisal 64 € kahele

Wagenküll – see on uuenenud Taagepera lossikompleks – unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub juugendstiilis loss, a la carte restoran, luksuslik lossispaa. Wagenküll – see on mugavus, hoolitsused, maitsev toit ja meeliköitvad tegevused keset Lõuna-Eesti maalilist loodust.
CWT pakub Sulle soodushinda majutuseks Wagenküllis, et saaksid teha tutvust salapärase lossiga ja proovida ka ainulaadse lossispaa võlusid.
CWT eripakkumine kehtib majutuseks saabumisega 01.06-30.09.2020.

Lossipuhkus spaaga Wagenküllis Lõuna-Eestis

CWT erihinnad majutuseks kahele Wagenküllis

Juuni – juuli
P-N standard al 64 €
R, L al 86 €

August – september
P-N standard al 74 €
R, L al 109 €

Hinnas sisaldub:
  • 1 öö majutus Lossi standard toas kahele
  • Rikkalik hommikusöök
  • Piiramatu lossispaa kasutus
    * Spaa avatakse 1.juunil

Lisatasu eest kõrgema kategooria tuba, spaaprotseduurid

Ümbruskonnaga tutvumiseks saad kohapeal rentida tõukerattaid ja jalgrattaid ning ka kanuusid, et teha teha retk kaunil Õhne jõel, mis Taageperast läbi lookleb.

Wagenküll pakub luksuslikku ja romantilist majutust kolmes erinevas ajaloolises hoones, kokku 75 numbritoas ja sviidis, millest igaüks on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile.
Hotelli restorani hitiks on Josper puusöeahjus valminud road. Söeahi säilitab roogade mahlasuse ja tekstuuri ning toidud saavad kordumatu hõrgu maitse.
Võimsa 40 meetrise peatorniga juugendstiilis lossi rajas 1907 aastal mõisnik Hugo von Stryk, kelle kuju võib näha mõispargis.

Tingimused:

  • Tellimuse eest tasumine 1 tööpäeva jooksul peale kinnitamist.
  • Kohtade arv on piiratud!


Tellimine ja müük
siseturism@mycwt.com, tel 640 7780

VAATA ka teisi Eesti pakkumisi: kalevatravel.ee/puhka-eestis