icon-searchin English
icon-arrow

Makedoonia ja Ohrid – Balkani poolsaare südaal 399 €

Saabuval suvel on esmakordselt võimalik lennata otselennuga Tallinnast Balkani poolsaare südamesse – Makedooniasse. Makedoonias ootab Sind kaunis maastik, ehe Balkani atmosfäär ning mitmekesine kultuuripärand, milles on mõjutusi nii Kreeka, Rooma kui Osmanite impeeriumist.
Pakume puhkusevõimalust Euroopa ühes vanimas linnas Unesco maailmapärandi hulka on arvatud Ohridis, mis asub samanimelise järve kaldal.

Makedoonia ja Ohrid – Balkani poolsaare süda

Makedoonia reisipakett, 1 nädal al 399 €/in

Reisid: 01.06.–07.09.2018  (viimane väljumine Tallinnast)

Diplomat 3* hommikusöögiga al 399 € (tavahind al 599 €)
Suurepärase asukohaga lihtne perehotell paikneb keskuse lähistel, kohalikus elurajoonis. Vanalinn jääb hotellist u 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele

Lebed 3* hommikusöögiga al 409 € (tavahind al 838 €)
Hea asukohaga pisike  tagasihoidlik hotell paikneb Ohridi keskuse lähedal. Hotellihoonet ja järve lahutab sõidutee ning väike Hollandi park.

Aura 4* hommikusöögiga al 499 € (tavahind al 719 €)
2017 täies ulatuses renoveeritud hotell paikneb Sveti Stefani hotellirajoonis, järve lähedal. Hotelli juurest veeb jalgrada Püha Stephanose kiriku juurde.

Sileks 4* kommikusöögiga al 469 € (tavahind 729 €)
Hotell paikneb Sveti Stefani hotellirajoonis, järvest üle tee. Hotellil on lamamistoolide ja varjudega privaatrand. Rannas on restoran ja laste mänguväljak

Izgrev Spa & Aquapark 5* hommiku- ja õhtusöögiga al 609 € (tavahind al 879 €)
Üks Ohridi parimaid hotelle paikneb järve lääneosas, Ohridi linna vastaskaldal. Hotelli privaatrannas on tasuta lamamistoolid ja varjud. Ka rannarätikud on tasuta.

Hinnas sisaldub:

  • Edasi-tagasi lend Tallinnast
  • 7 öö majutus kaheses toas (1 koht) ja toitlustamine vastavalt tellimusele
  • Transfeerid sihtkohas lennujaam – hotell – lennujaam
  • Eesti ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

  • Kõrgema kategooria tuba
  • Täiendav toitlustamine
  • Reisikindlustus
  • Ekskursioonid

Lisainfo:
Viisainfo. Eestist otse Makedooniasse lennates on vajalik pass ja ei piisa ainult ID kaardi olemasolust. Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Makedoonias passi alusel viisavabalt 90 päeva poole aasta jooksul.

Eesti halli välismaalase passi ja Eesti elamisloaga kodanikud vajavad viisat. Viisat saab vormistada Makedoonia saatkonnas Rootsis. Reisibüroo kaudu ei saa viisat vormistada, viisataotleja peab minema isiklikult saatkonda.

Tellimisreeglid:
Reisipaketi lõplik hind sõltub reisi ajast, toakategooriast ja toitlustustüübist.
Ettemaks 20% (1 tööpäeva jooksul peale broneeringu kinnitamist (kaasa arvatud laps alates 2. eluaastast). 30 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.
Kehtivad reisikorraldaja Aurinko reisitingimused.
Kohti on piiratud arvul.

Lisainfo ja tellimine: reisisoov@carlsonwagonlit.ee, tel 640 7710