icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Kuhu saab otselennuga Tallinnast 5.04 seisuga?

Tallinnast saab taas otselendudega lennata mitmetesse olulistesse äri- ja puhkusesihtkohtadesse. Eestist lennuliinide avamine sõltub Covid-19 viiruse levikust. Lennuplaanid võivad ootamatult muutuda. Täpset infot lennuvõimaluste kohta saad CWT reisikonsultandilt.

CWTst saad lisaks otselendudele tellida pileteid lendudele ümberistumisega suuremates sõlmlennujaamades Helsingi, Riia, Frankfurti, Amsterdami, Varssavi kaudu. Ka pakume reise tellimuslendudele Tallinnast.

Kuhu saab otselennuga Tallinnast 5.04 seisuga?

Tallinnast saab otselennuga lennata järgmistesse rahvusvahelistesse sihtkohtadesse

 • Amsterdam (Air Baltic)
 • Frankfurt (Lufthansa)
 • Helsingi (Finnair)
 • Istanbul (Turkish Airlines)
 • Kiiev (Wizz Air)
 • Kopenhaagen (Air Baltic)
 • London (Air Baltic)
 • Milano (Ryanair)
 • Minsk (Belavia)
 • Oslo (Air Baltic)
 • Riia (Air Baltic)
 • Stockholm (SAS, Air Baltic)
 • Varssavi (LOT)

*Alates 16. märtsist tuleb Amsterdami reisimiseks esitada negatiivne PCR testi tulemus, mis peab olema tehtud mitte rohkem kui 24 tundi enne reisi või 24h enne väljalendu tehtud antigeeni test ja 72h enne riiki sisenemist tehtud negatiivne PCR test
Reisijatel, kes läbivad Hollandit transiitriigina, on vajalik 72h enne riiki sisenemist tehtud PCR test

Alates 13. veebruarist on Tallinna lennujaamas avatud Confido meditsiinikeskuse punkt väljuvatele reisijatele koroonaviiruse antigeeni kiirtesti tegemiseks. Testimispunkt on avatud: E-R – 11:00-18:00; L-P – 07:00-16:00. Lisaks on testimispunkt avatud: N-E – 04:00-06:30. Testimispunkt asub Tallinna lennujaama reisiterminali 0. korrusel, parkimismaja P0 korruse sissepääsu kõrval. Testi tegemine koos sertifikaadi väljastamisega maksab 40€.
Ülevaatlik info koroonatestimise ja punktide kohta: koroonatestimine.ee

Alates 15. jaanuarist tuleb jääda isolatsiooni nendel Eestisse saabujatel (sealhulgas Eesti kodanikud ja elanikud), kes tulevad Euroopa riikidest, mille viimase 14 päeva kumulatiivne viiruse positiivsete testide arv 100 000 elaniku kohta on suurem kui 150. Eneseisolatsiooni kohustus ei laiene, kui vastav number on alla 150.

Alates 15. jaanuarist tuleb kõigil inimestel, kes ei soovi olla 10 päeva pärast Eestisse saabumist eneseisolatsioonis, teha koroonaviiruse PCR testi kuni 72 tundi enne riiki saabumist. Eestis olles on siis võimalik mitte enne kui kuuendal päeval pärast välismaal tehtud esimest testi teha teine test. Inimene vabaneb 10-päevasest isolatsioonikohustusest ennetähtaegselt, kui mõlema testi tulemused on negatiivsed.

Inimesed, kes ei ole teinud testi kuni 72 tundi enne Eestisse saabumist, võivad teha Eestis esimese testi kohe pärast riiki saabumist ning teise testi mitte varem kui 6 päeva pärast esimest testi tegemist. 10-päevase isolatsiooni saab lõpetada ennetähtaegselt juhul, kui mõlema testi tulemused on negatiivsed.

10-päevast eneseisolatsiooni nõuet ei kohaldata isikute suhtes, sealhulgas nende, kes saabuvad Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigist või kolmandast riigist, kes:

 1. on läbi põdenud COVID-19 haiguse ja arsti poolt terveks tunnistamisest ei ole möödunud rohkem kui kuus kuud;
 2. on läbinud COVID-19 haiguse vastase vaktsineerimise ja selle lõpetamise päevast ei ole möödunud rohkem kui kuus kuud.

Vajad lennupiletit? Võta meiega ühendust: tellimus@mycwt.com või kõikides CWT büroodes.

Lennuühenduste taastumisel on iga reisija isiklik vastutus teha endale selgeks sihtriigi piiriületusreeglid ja võimalikud piirangud.

Reisimisel soovitame kinni pidada järgmistest põhimõtetest:

 • Vii end kurssi võimalike reisipiirangutega sihtriigis – info saamiseks tutvu riigi infoga Reisi Targalt lehel, Euroopa Liidu  ReOpen portaalis ja hangi värsket infot ka vastava riigi konsulaaresindusest.
 • Registreeri  oma reis välisministeeriumi Reisi Targalt lehel, nii saab Välisministeerium Sind võimalikest reisipiirangutest teavitada;
 • Järgi  Terviseameti soovitusi turvaliseks lennureisiks, et hoida enda ja teiste tervist;
 • Sõlmi reisikindlustus ning tutvu hoolikalt kindlustustingimustega (k.a COVID-19 põhjustatud reisitõrgete korral).
 • Asukohariigis järgi kohalike ametivõimude juhiseid ning hoia end kursis võimalike uute piirangutega;
 • Reisilt naastes järgi Eestis kehtivaid reegleid, jälgi oma tervist ning võta viiruskahtluse korral ühendust oma perearstiga.
 • Alates 01. septembrist saavad Eesti elanikud kõrge koroonatasemega riigist saabudes teha lennujaamas koroonaviiruse testi. Eesti kodanikule on test tasuta.

Tallinna Lennujaam palub Covid-19 viiruse leviku takistamiseks reisijatel ja lennujaamas viibijatel järgida järgmisi reegeleid:

 • Kui oled haige või tunned end halvasti, jää koju, ära mine reisile.
 • Enne reisile minekut vii end kurssi sihtkoha reeglitega saabuvate reisijate osas, kuna need võivad erineda Eestis kehtivatest reeglitest. Näiteks tuleb valmis olla, et mõnes riigis kontrollitakse lennujaamas saabuvate reisijate tervislikku seisundit.
  Uuri oma lennufirma kodulehelt, kas ja millised nõuded kehtivad reisijatele lennukis, sest ka need võivad lennufirmadel olla erinevad: mõne lennufirma puhul võib maskide kandmine olla kohustuslik. Isikukaitsevahendid nagu maskid ja desinfitseerimisvahendid on müügil lennujaama erinevates kauplustes.
 • Reisijaid saatma- või vastu tulnud inimestel palutakse hüvasti jätta ja tervitada väljaspool reisiterminali ning reisiterminali ruumidesse mitte siseneda. Reisiterminali siseneda on lubatud ainult reisile suunduvatel inimestel.
 • Lennujaamas kehtib 2+2 reegel. Hoia teiste inimestega võimalusel alati piisavat distantsi.
 • Haigestumine on paremini ennetatav hügieeninõuete täitmisega. Pese käsi vähemalt 20 sekundit ja kasuta desinfitseerimisvahendit, mis on välja leitavad üle terminali.

Loe lisaks: tallinn-airport.ee 

Ka Helsingi Vantaa  ja Riia lennuväljal on terminali teretulnud ainult lennule suundujad ja saabujad. Saatjad ja vastuvõtjad saavad sõpru tervitada ja hüvasti jätta väljaspool terminali.

Lennupiletite broneerimine ja müüktellimus@mycwt.com või kõikides CWT büroodes.

Teenustasu: hinnale lisandub lennupileti broneerimistasu, millest CWT Kaleva Traveli kaardiomanik on vabastatud. Tavakliendile on broneerimistasu iga broneeringu kohta 10 €. Tellimuse tühistamisel teenustasu ei tagastata.

Soodsad lennupiletid e-poesCWTonline.ee
CWTonline.ee reisipoes saad ise broneerida ja osta erinevate lennufirmade pileteid. Lennupiletite online broneerimine on soodne, teenustasu ei ole!

HEA TEADA

Online check-in – registeeruge lennule internetis
Check My Trip – jälgi oma lennureisi infot veebis ja mobiilis
Euroopa Liidu lennureisija õigused