icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Kuhu saab otselennuga Tallinnast 11.01 seisuga?

Tallinnast saab taas otselendudega lennata mitmetesse olulistesse äri- ja puhkusesihtkohtadesse. Eestist lennuliinide avamine sõltub Covid-19 viiruse levikust sihtriigis. Lennuplaanid võivad ootamatult muutuda. Reisijatel soovitame jälgida jooksvalt lennuplaani ning Majandusministeeriumi kodulehel avaldatavat infot lennupiirangute kohta.
Täpset infot lennuvõimaluste kohta saad CWT reisikonsultandilt.

Kuhu saab otselennuga Tallinnast 11.01 seisuga?

Tallinnast saab otselennuga lennata järgmistesse rahvusvahelistesse sihtkohtadesse (info seisuga 11.01.2021)

 • Amsterdam (Air Baltic)
 • Berliin (Air Baltic)
 • Frankfurt (Lufthansa)
 • Helsingi (Finnair)
 • Kopenhaagen (Air Baltic)
 • London (Air Baltic, Ryanair)*
 • Minsk (Belavia)
 • Oslo (Air Baltic)
 • Riia (Air Baltic)
 • Stockholm (Air Baltic, SAS)
 • Varssavi (LOT)

* Alates 1. jaanuarist tuleb Ühendkuningriigist Eestisse tulles teha mitte rohkem kui 72 tundi enne reisi algust SARS-CoV-2 test.

Valitsuse 15. oktoobri otsuse kohaselt saab olukordades, kus riikide nakatumisnäitaja on suurem kui 1,1 kordne Eesti keskmine või üle 50-ne, ilma eneseisolatsiooni kohustuseta Eestisse tulla Lätist, Leedust või Soomest ka juhul, kui inimene on teinud 48 tundi enne Eestisse saabumist koroonaviiruse testi, mille tulemus on negatiivne. Seejuures tuleb arvestada, et inimene ei tohi olla viimasel kahel nädalal reisinud väljapoole Balti riike ja Soomet.

Valitsuse 29. oktoobri otsuse kohaselt lühendati piiriületuse järgse liikumisvabaduse piirangu ja ka koroonaviirusesse nakatunu lähikontaktse karantiini kestus 14-lt 10 päevale.

Otsuse kohaselt lüheneb 14-lt 10 päevale piiriületuse järgne liikumisvabaduse piirang, mis kehtib kõrge nakkusriskiga riigist saabudes. Endiselt jääb kehtima võimalus asendada liikumisvabaduse piirang kahe testiga, millest üks tehakse vahetult pärast Eestisse tulemist ja teine mitte varem kui seitsmendal päeval pärast esimese negatiivse tulemuse kättesaamist. Kui mõlemad testitulemused on negatiivsed, saab inimene jätkata tavapärast elu 10-päevase isolatsiooniperioodi lõppu ära ootamata. Kehtima jäävad erisused Lätist, Leedust ja Soomest Eestisse reisimisel.

Alates 1. septembrist on kõigil eestlastel võimalik kõrge nakkusohuga riigist saabudes teha lennujaamas tasuta koroonatest, mis on negatiivse tulemuse puhul heaks viisiks eneseisolatsiooniaja lühendamiseks.
Täpsem informatsioon riikide nakkuskordajate kohta on leitav Välisministeeriumi kodulehelt.

Alates 12. oktoobrist ei laiene eneseisolatsiooni kohustus neile inimestele, kes saabuvad Eestisse riigist, mille nakatumisnäitaja on alla 25 inimese 100 000 elaniku kohta. Juhul kui riigi nakatumisnäitaja on 25 ja 50 vahel, sõltub eneseisolatsiooni jäämine asjaolust, kas see on madalam või kõrgem kui 1,1-kordne Eesti näitaja. Kui nakatumisnäitaja on Eesti määrast väiksem, eneseisolatsiooni jääda ei tule, kui suurem, siis rakendub kahenädalane isolatsioonikohustus. Juhul kui Eestisse tullakse riigist, kus nakatumisnäitaja on 50 ja rohkem 100 000 elaniku kohta, tuleb eneseisolatsiooni.

29.09 valitsuse otsusega lubatakse lennud riikidest ja riikidesse, mille haigestumismäär 100 000 elaniku kohta viimasel 14 päeval jääb alla Haiguste Ennetamise ja Tõrje Euroopa Keskuse veebilehel kajastatud Euroopa Liidu kahekordse keskmise.

Teistesse sihtkohtadesse saab lennata ümberistumisega Helsingi, Riia, Frankfurti, Kopenhaageni, Varssavi  jt sõlmjaamade kaudu.

Vajad lennupiletit? Võta meiega ühendust:
 tellimus@mycwt.com või kõikides CWT büroodes.

Lennuühenduste taastumisel on iga reisija isiklik vastutus teha endale selgeks sihtriigi piiriületusreeglid ja võimalikud piirangud.

Reisimisel soovitame kinni pidada järgmistest põhimõtetest:

 • Enne reisi planeerimist vaata teavet riikide ja liikumispiiragute kohta  välisministeeriumi kodulehelt ja lennupiirangute ja riikide nakkuskordajate infot majandusministeeriumi kodulehelt.
 • Vii end kurssi võimalike reisipiirangutega sihtriigis – info saamiseks tutvu riigi infoga Reisi Targalt lehel, Euroopa Liidu  ReOpen portaalis ja hangi värsket infot ka vastava riigi konsulaaresindusest.
 • Registreeri  oma reis välisministeeriumi Reisi Targalt lehel, nii saab Välisministeerium Sind võimalikest reisipiirangutest teavitada;
 • Järgi  Terviseameti soovitusi turvaliseks lennureisiks, et hoida enda ja teiste tervist;
 • Sõlmi reisikindlustus ning tutvu hoolikalt kindlustustingimustega (k.a COVID-19 põhjustatud reisitõrgete korral).
 • Asukohariigis järgi kohalike ametivõimude juhiseid ning hoia end kursis võimalike uute piirangutega;
 • Reisilt naastes järgi Eestis kehtivaid reegleid, jälgi oma tervist ning võta viiruskahtluse korral ühendust oma perearstiga.
 • Alates 01. septembrist saavad Eesti elanikud kõrge koroonatasemega riigist saabudes teha lennujaamas koroonaviiruse testi. Eesti kodanikule on test tasuta.

Tallinna Lennujaam palub Covid-19 viiruse leviku takistamiseks reisijatel ja lennujaamas viibijatel järgida järgmisi reegeleid:

 • Kui oled haige või tunned end halvasti, jää koju, ära mine reisile.
 • Enne reisile minekut vii end kurssi sihtkoha reeglitega saabuvate reisijate osas, kuna need võivad erineda Eestis kehtivatest reeglitest. Näiteks tuleb valmis olla, et mõnes riigis kontrollitakse lennujaamas saabuvate reisijate tervislikku seisundit.
  Uuri oma lennufirma kodulehelt, kas ja millised nõuded kehtivad reisijatele lennukis, sest ka need võivad lennufirmadel olla erinevad: mõne lennufirma puhul võib maskide kandmine olla kohustuslik. Isikukaitsevahendid nagu maskid ja desinfitseerimisvahendid on müügil lennujaama erinevates kauplustes.
 • Reisijaid saatma- või vastu tulnud inimestel palutakse hüvasti jätta ja tervitada väljaspool reisiterminali ning reisiterminali ruumidesse mitte siseneda. Reisiterminali siseneda on lubatud ainult reisile suunduvatel inimestel.
 • Lennujaamas kehtib 2+2 reegel. Hoia teiste inimestega võimalusel alati piisavat distantsi.
 • Haigestumine on paremini ennetatav hügieeninõuete täitmisega. Pese käsi vähemalt 20 sekundit ja kasuta desinfitseerimisvahendit, mis on välja leitavad üle terminali.

Loe lisaks: tallinn-airport.ee 

Ka Helsingi Vantaa  ja Riia lennuväljal on terminali teretulnud ainult lennule suundujad ja saabujad. Saatjad ja vastuvõtjad saavad sõpru tervitada ja hüvasti jätta väljaspool terminali.

Lennupiletite broneerimine ja müüktellimus@mycwt.com või kõikides CWT büroodes.

Teenustasu: hinnale lisandub lennupileti broneerimistasu, millest CWT Kaleva Traveli kaardiomanik on vabastatud. Tavakliendile on broneerimistasu iga broneeringu kohta 10 €. Tellimuse tühistamisel teenustasu ei tagastata.

Soodsad lennupiletid e-poesCWTonline.ee
CWTonline.ee reisipoes saad ise broneerida ja osta erinevate lennufirmade pileteid. Lennupiletite online broneerimine on soodne, teenustasu ei ole!

HEA TEADA

Online check-in – registeeruge lennule internetis
Check My Trip – jälgi oma lennureisi infot veebis ja mobiilis
Euroopa Liidu lennureisija õigused