icon-searchin English

24h klienditugi+372 52 44222

icon-arrow

Kuhu saab otselennuga Tallinnast 28.09 seisuga?

Tallinnast saab taas otselendudega lennata mitmetesse olulistesse äri- ja puhkusesihtkohtadesse. Eestist lennuliinide avamine sõltub Covid-19 viiruse levikust sihtriigis. Lennuplaanid võivad ootamatult muutuda. Reisijatel soovitame jälgida jooksvalt lennuplaani ning Majandusministeeriumi kodulehel avaldatavat infot lennupiirangute kohta.
Täpset infot lennuvõimaluste kohta saad CWT reisikonsultandilt.

Kuhu saab otselennuga Tallinnast 28.09 seisuga?

Tallinna lennujaamast saad lennata järgmistel rahvusvahelistel liinidel, info seisuga 28.09.2020*:

 • Frankfurt (Lufthansa)*
 • Helsingi (Finnair)
 • Kopenhaagen (Air Baltic)*
 • London (AirBaltic, Ryanair, Easyjet)*
 • Paphos (Ryanair)
 • Riia (AirBaltic)
 • Varssavi (LOT)*

*Sihtkohast naastes kehtib kahenädalane eneseisolatsiooni nõue. Täpsem informatsioon riikide nakkuskordajate kohta on leitav Välisministeeriumi kodulehelt.

Vabariigi Valitsus pikendas Eestist väljuvate ja siia saabuvate lennuliinide piirangut kõrge koroona haigestumisriskiga riikidest ka sügisesse ning tegi piirangusse erandid järgmistele sihtkohtadele: Varssav, Kopenhaagen, Frankfurt, Riia, Helsingi ja London. Need liinid hoitakse töös riigi nakkuskordajast sõltumata.

Muude rahvusvaheliste otseliinide avamine ja toimimine sõltub riikide tervishoiuolukorrast.

Teistesse sihtkohtadesse saab lennata ümberistumisega Helsingi, Riia, Frankfurti, Kopenhaageni, Varssavi  kaudu.

Vajad lennupiletit? Võta meiega ühendust:
 tellimus@mycwt.com või kõikides CWT büroodes.

Lennuühenduste taastumisel on iga reisija isiklik vastutus teha endale selgeks sihtriigi piiriületusreeglid ja võimalikud piirangud.

Reisimisel soovitame kinni pidada järgmistest põhimõtetest:

 • Enne reisi planeerimist vaata teavet riikide ja liikumispiiragute kohta  välisministeeriumi kodulehelt ja lennupiirangute ja riikide nakkuskordajate infot majandusministeeriumi kodulehelt.
 • Vii end kurssi võimalike reisipiirangutega sihtriigis – info saamiseks tutvu riigi infoga Reisi Targalt lehel, Euroopa Liidu  ReOpen portaalis ja hangi värsket infot ka vastava riigi konsulaaresindusest.
 • Registreeri  oma reis välisministeeriumi Reisi Targalt lehel, nii saab Välisministeerium Sind võimalikest reisipiirangutest teavitada;
 • Järgi  Terviseameti soovitusi turvaliseks lennureisiks, et hoida enda ja teiste tervist;
 • Sõlmi reisikindlustus ning tutvu hoolikalt kindlustustingimustega (k.a COVID-19 põhjustatud reisitõrgete korral).
 • Asukohariigis järgi kohalike ametivõimude juhiseid ning hoia end kursis võimalike uute piirangutega;
 • Reisilt naastes järgi Eestis kehtivaid reegleid, jälgi oma tervist ning võta viiruskahtluse korral ühendust oma perearstiga.
 • Alates 01. septembrist saavad Eesti elanikud kõrge koroonatasemega riigist saabudes teha lennujaamas koroonaviiruse testi. Eesti kodanikule on test tasuta.

Tallinna Lennujaam palub Covid-19 viiruse leviku takistamiseks reisijatel ja lennujaamas viibijatel järgida järgmisi reegeleid:

 • Kui oled haige või tunned end halvasti, jää koju, ära mine reisile.
 • Enne reisile minekut vii end kurssi sihtkoha reeglitega saabuvate reisijate osas, kuna need võivad erineda Eestis kehtivatest reeglitest. Näiteks tuleb valmis olla, et mõnes riigis kontrollitakse lennujaamas saabuvate reisijate tervislikku seisundit.
  Uuri oma lennufirma kodulehelt, kas ja millised nõuded kehtivad reisijatele lennukis, sest ka need võivad lennufirmadel olla erinevad: mõne lennufirma puhul võib maskide kandmine olla kohustuslik. Isikukaitsevahendid nagu maskid ja desinfitseerimisvahendid on müügil lennujaama erinevates kauplustes.
 • Reisijaid saatma- või vastu tulnud inimestel palutakse hüvasti jätta ja tervitada väljaspool reisiterminali ning reisiterminali ruumidesse mitte siseneda. Reisiterminali siseneda on lubatud ainult reisile suunduvatel inimestel.
 • Lennujaamas kehtib 2+2 reegel. Hoia teiste inimestega võimalusel alati piisavat distantsi.
 • Haigestumine on paremini ennetatav hügieeninõuete täitmisega. Pese käsi vähemalt 20 sekundit ja kasuta desinfitseerimisvahendit, mis on välja leitavad üle terminali.

Loe lisaks: tallinn-airport.ee 

Ka Helsingi Vantaa  ja Riia lennuväljal on terminali teretulnud ainult lennule suundujad ja saabujad. Saatjad ja vastuvõtjad saavad sõpru tervitada ja hüvasti jätta väljaspool terminali.

Lennupiletite broneerimine ja müüktellimus@mycwt.com või kõikides CWT büroodes.

Teenustasu: hinnale lisandub lennupileti broneerimistasu, millest CWT Kaleva Traveli kaardiomanik on vabastatud. Tavakliendile on broneerimistasu iga broneeringu kohta 10 €. Tellimuse tühistamisel teenustasu ei tagastata.

Soodsad lennupiletid e-poesCWTonline.ee
CWTonline.ee reisipoes saad ise broneerida ja osta erinevate lennufirmade pileteid. Lennupiletite online broneerimine on soodne, teenustasu ei ole!

HEA TEADA

Online check-in – registeeruge lennule internetis
Check My Trip – jälgi oma lennureisi infot veebis ja mobiilis
Euroopa Liidu lennureisija õigused