icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Salva reisikindlustusega koroonatest -20%!

Reisile minnes tee endale kindlasti reisikindlustus – tervise-, pagasi- ja reisitõrkekindlustus. See suhteliselt väike väljaminek tasub end kuhjaga ära, kui reisil haigestud ja vajad arstiabi, kui reis jääb ära haiguse, transpordivahendi tehnilise rikke või ilmastikuolude tõttu või kui läheb kaotsi sinu pagas. Sel juhul korvab kindlustusfirma sinu ravikulud ning muud lisakulutused, kui need on kaetud vastava poliisi kindlustussummaga.

CWT pakub Salva reisikindlustust, mis sisaldab praegu kolme väga olulist eelist:

  • Covid-19 tervisekindlustuse kaitse
  • Tervisekindlustuse kindlustussumma kuni 1 000 000 eurot
  • Igale kindlustatud isikule Confidos 2 koroonatesti 20% soodsamalt
Salva reisikindlustusega koroonatest -20%!

Covid-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse.
Tervisekindlustuse alusel hüvitatakse COVID-19 haigestumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile). Samuti kaetakse ka lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 1500 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse.
Kasutamata reisipaketi maksumus hüvitatakse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.
Covid-19 läbipõdenud inimesele pakub Salva Kindlustus reisi ärajäämise kindlustuskaitset juhul, kui enne kindlustuspoliisi vormistamist on Covid-19 testi tulemus negatiivne.


Salva reisipoliisiga kindlustatud isik saab Confido Meditsiinikeskuses teha kaks koroonatesti tavahinnast 20% soodsamalt
 (nii kiirtestid kui ka ninaneelust võetavad laboratoorsed proovid).

  • Testi aeg tuleb ette broneerida: www.confido.ee, lisainfo telefonil 1330. Testimisvõimalus Tallinna ja Tartu piirkonnas.
  • Testimist saab kasutada unikaalse sooduskoodi alusel, mida kuvatakse igale kindlustatud isikule Salva reisikindlustuse poliisil. Sooduskoodi sisestamine toimub viimase sammuna, enne maksmist. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021.

Salva tervisekindlustuse kindlustussumma 1 000 000 eurot.
Tervisekindlustuse poliisile saad soovi korral valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud.

Reisikindlustuse tellimine: reisisoov@mycwt.com  ja kõikides CWT büroodes

Tutvu Salva reisikindlustuse tingimustega www.salva.ee