icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Türgi ringreis 19.09 – 26.09.2020al 1069 €

See Türgi ringreis on tavalisest hoopis teistmoodi. Nimelt seilad jahiga piki Vahemere rannikut ja saad ka eemalt imetleda lummavaid vaateid Türgi lahesoppidele ja mägedele.
Aktiivne puhkus on ühendatud ajaloolise ringreisiga. Muistsetest legendidest pakatavad paigad – Olympos, Demre, Phaselis. Puhkus ja ööbimine jahil. Maitsvad kohalikud toidud ja suurepärane teenindus.

Türgi ringreis 19.09 – 26.09.2020

Türgi ringreis 19.09 – 26.09.2020

Hind: 1069 € / reisija

Ringreisi programm:

1. päev ANTALYA
Lend: Tallinn–Antalya. Sõit Kemeri (Antalya) muuli juurde ja pardale minek. Võimalusel soovitame külastada Türgi sauna – hamami (lisatasu eest ~ 20 €). Õhtusöök ja öö jahil. | ~ 60 km

2. päev OLYMPOSE LINN. ADRASANI LAHT
Hommikusöök. Purjetate iidsesse Olympose linna, mida ümbritsevad viinamarjaistandused, loorberipuud ja männid. Göksu jõe suudme lähedal 3. sajandil eKr asutatud linn oli üks antiikse Lüükia võimsamaid linnu. Sõna “olympos” tõlkes vanakreeka keelest tähendab “mäge”. Võib oletada, et linn sai oma nime 2377 m kõrguse Olümpose mäe järgi, mis asub vaid 15 km põhjapool. Kui varem oli see koht piraatide pelgupaik, siis nüüd on linn kuulus oma ajaloolise pärandi ja kauni ranniku poolest. Külastate iidset Olympost, mille üks huvitavamaid vaatamisväärsusi on * muistse templi uksed, samuti suurepäraselt säilinud amfiteater. Olympose kaunis rand on suurepärane koht lõõgastavaks puhkuseks. Kevadel peidavad merikilpkonnad siin rannaliiva oma munad, millest mõne aja pärast kooruvad pisikesed kilpkonnad, kes naasevad imelisse veealusesse maailma. Naasete jahile. Lõunasöök. Vaba aeg puhkuseks ja ujumiseks. Nautides imelist maastikku, purjetate edasi Adrasani lahe poole. Õhtusöök ja öö jahil.

3. päev DEMRE (MYRA). GÖKKAYA LAHT
Hommikusöök. Jahiga suundute Gökkaya lahele, et nautida hingekosutavaid vaateid mägedele, rannikule ja merele. Võimalus osaleda ** ekskursioonil Demresse (iidne Myra). Myra linn asutati 5. sajandil eKr. Kaasaegne Demre linn asub mõne kilomeetri kaugusel antiikse Myra varemetest. Kivist hauakambrid meenutavad tänaseni linna kunagist võimsust. Hauakambrite kõrval näete ka Kreeka-Rooma perioodist pärit * amfiteatrit. Lähedal asub ka Püha Nikolause kirik. Paljud ei usu, et jõuluvana näol on tegemist ajaloolise isikuga. Tõde on aga see, et jõuluvana ei elanud mitte põhjapoolusel, vaid hoopis Lüükias. Myra piiskop, Püha Nikolaus oli jumalakartlik ja helde mees, kes hoolimata Rooma võimude tagakiusamisest, levitas kristlust kohalike linnaelanike seas. Tänu oma suuremeelsusele ja abivalmidusele kuulutati ta pärast surma meremeeste, kaupmeeste ja laste kaitsepühakuks. Arvatakse, et Püha Nikolaus on jõuluvana prototüüp. Naasete jahile. Lõunasöök. Vaba aeg meres ujumiseks ja Gökkaya lahe kirjeldamatu ilu nautimiseks. Õhtusöök ja öö jahil.

4. päev SAKLIKENTI KANJON, KAŞ
Hommikusöök. Võimalus osaleda ** matkal Saklikenti kanjonisse (lõunasöök sisaldub hinnas). Saklikenti kanjon asub umbes 50 km kaugusel Antalya kesklinnast. Saklikenti kanjon on Euroopa pikkuselt teine kanjon. Kanjon on kuni 300 meetrit sügav ja 18 km pikk. Tegemist on kitsa mäekuruga, mille kõrguste vahe algusest lõpuni võib olla kuni 700 meetrit. Kuru on kohati nii kitsas, et päikesekiired ei jõua kunagi selle põhja. Ka kõige palavamal suvepäral võib oru põhjas voolavat oja katta jääkirme. Seda kaunist kanjonit saab imetleda ainult suvel, kui jõe veetase langeb ning kanjonit saab jalgsi läbida. Lõunasöök. Seejärel jõuate endisesse kalurikülakesse – Kaş. Siin on suurepärane pelgupaik kõigile, kes otsivad rahu ja soovivad loodust nautida. Vaba aeg. Naasete jahile. Õhtusöök ja öö jahil.

5.päev SIMENA
Hommikusöök. Jaht suundub muistsesse Simena (Kekova) linna. Siin asub värviline rannaküla Üçağız, mis tõlkes türgi keelest tähendab „kolm lahte“. Siia pääseb ainult jalgsi või paadiga merelt. Majad, restoranid ja külalistemajad vaatavad alla kaunile lahele. Mõnes kohas võite märgata vee alla jäänud maa-alasid, mis tekkisid ilmselt 530. aastal pKr toimunud maavärina tõttu. Üle ujutatud sadulakujulisi hauaplaate võib täheldada nii Lüüria linnas Aperle kui ka naaberkülas iidses Simenas, kus 1440. aastal ehitatud linnus ümbritseb kaljusse tahutud väikest teatrit. Lõunasöök. Vaba aeg jahil. Õhtusöök ja öö jahil.

6.päev PHASELIS
Varahommikul väljub jaht Phaselise suunas. Hommikusöök ja vaba aeg jahil. Lõunasöök. Linnaekskursioon Phaselises, mis on üks Lüükia vanimaid linnu. Linnas näete * Vana-Rooma ja Bütsantsi ajastust säilinud varemeid: akropol, amfiteater, saunad ja erinevad ehitised. Tõenäoliselt on linna kõige muljetavaldavamaks vaatamisväärtuseks muistse akvedukti varemed. Õhtusöök ja öö jahil.

7.päev KEMER
Hommikusöök. Jaht suundub Kemerisse. Saabumisel linnaekskursioon. Kemer on ilus ja hubane kuurortlinn. Kuni 1910. aastani oli Kemer veel väike asula ja seda hakati kutsuma Eskikoy-ks (tõlkes “vana küla”). Asula paiknes soises piirkonnas, mida ümbritsesid kevadeti lume sulamisel moodustunud tiigid. Kohalikud elanikud ehitasid mäenõlvadele 23 meetri kõrguse kivimüüri, mis kaitses asulat üleujutuse eest. Selle müüri tõttu nimetati linn ümber Kemeriks. Täna on tegemist lõunaranniku ühe populaarseima kuurortiga, mis on kuulus paljude hotellide, restoranide ja baaride poolest. Ühest küljest ümbritsevad linna mäed, teisest kaunid rannad. Naasete jahile. Lõunasöök. Vaba aeg meres ujumiseks. Õhtusöök ja öö jahil.

8.päev TAGASILEND
Hommikusöök. Lahkute jahilt ja sõltuvalt lennuajast sõidate Antalya lennujaama. Lend: Antalya-Tallinn. | ~60 km
Kruiisi käigus läbitakse bussiga ~ 120 km.

 

Lisainfo ja telliminereisisoov@mycwt.com, tel 640 7710

Reisipakett sisaldab:

 • Lend Tallinn – Antalya – Tallinn, käsipagas ja registreeritud pagas ( 1 ühik)
 • 7 ööd majutust jahil kahe- või kolmekohalises kajutis (1 koht)
 • 7 hommikusööki, 6 lõunasööki ja 7 õhtusööki (rootsi laud)
 • Ekskursiooniprogramm ja konditsioneeriga buss
 • Eesti keelt kõnelev reisisaatja, kohapeal inglise/vene keelt kõnelev kohalik giid

Lisatasu eest:

 • Ühese kajuti lisatasu al 180 eurot.
 • Tasulised objektid: kohapeal tuleb tasuda umbes 60 € kõikide * tähistatud objektide eest kokku.
 • Tasuline meelelahutus | ** Ekskursioon Demre (Myra) ~ 35 € inimese kohta; ** Saklikenti kuristiku matk ~ 45 €
 • Jootraha (soovituslik) | giidile ja bussijuhile reisi lõpus – umbes 20 €
 • Joogid lõuna- ja õhtusöögi ajal, täiendavad ekskursioonid, kuurordimaks, kõrvaklapid ekskursioonide ajal, isiklikud ja muud nimetamata kulud
 • Reisikindlustus
 • Lisaks on võimalik tellida nädalane puhkusepakett enne või pärast ringreisi Antalyas.

Reisikorraldaja võib muuta reisiprogrammi, külastatavate objektide järjekorda. Tasuliste objektide sissepääsupiletite maksumus võib muutuda.

Tellimisreeglid:
Hind kehtib ühe inimese kohta kahe- või kolmekohalises kajutis.
Ettemaks 20% tuleb tasuda 1 tööpäeva jooksul peale broneeringu kinnitamist (kaasa arvatud laps alates 2. eluaastast).
30 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.
Kehtivad reisikorraldaja Novatours reisitingimused.
Kohti on piiratud arvul.
Reisikorraldaja: Novatours OÜ.

Telli
Sulge

Reisipäring

 • Sihtkoht

 • Date Format: DD dot MM dot YYYY
 • Date Format: DD dot MM dot YYYY
 • Reisijate arv

 • Kontakt