CWT BÜROODE PÜHADEGRAAFIK. 22.juuni Tallinna büroo 8.30-15.00, Tartu bürooo 9.00-15.00, Reisitugi ja e-teenindus 8.00-20.00. 23.-24. juuni Reisitugi ja e-teenindus 8.00-17.00, tel 640 7747. Teised CWT bürood on suletud.

icon-searchin English
icon-arrow

Visby kruiis – tore suvereis Gotlandileal 113 €

Ka sellel suvel on Sul võimalus sõita kruiisilaevaga Tallinnast muinasjutulisele Gotlandi saarele.
Visby kruiis sobib suurepäraselt perepuhkuseks lastega ja võta kaasa ka vanavanemad. Tegevust jagub nii laevas kui ka Gotlandi saarel. Võimalus on tutvuda Visby linnaga, teha ringsõit Gotlandi saarel või käia ära kohalikus õlletehases. Lastega perel soovitame külastada Pipi Pikksuka teemaparki Kneippyd.

Visby kruiisid toimuvad 1., 22. ja 29. juulil ning 5. augustil 2018.

Visby kruiis – tore suvereis Gotlandile

Gotlandi pealinn Visby kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse ja on kuulus oma kaunite rooside poolest.  Visby lummab oma romantilisuse, ajaloohõngu ja kuulsate käsitöömeistrite looduga. 5.–12. augustil peetakse Gotlandil traditsioonilist keskaja nädalat ja toimub palju enam kui 300 üritust.

Visby suvekruiisid Tallinnast1., 22. ja 29. juulil ning 5. augustil 2018

KRUIISI HINNAD TAVAKLIENDILE (ühe reisija kohta)
NB! Club One kaardi omanikele hinnasoodustus! Lähem info CWT puhkusemüüjalt.

 • C-klassi aknata kajutis alates 113 €/in
  Hind kehtib kui kajutis on 4 reisijat
 • B-klassi aknata kajutis alates 179 €/in
  Hind kehtib kui kajutis on 4 reisijat
 • A-klassi aknaga kajutis al 209 €/in
  Hind kehtib kui kajutis on 4 inimest
 • DELUXE klassi aknaga kajutis al 438 €/in
  Hind kehtib kui kajutis on 2 inimest
  NB! 22.07, 29.07, 5.08  on soodsaimad kajutid väljamüüdud!

Hinnas sisaldub:

 • Kruiis Tallinn–Visby–Tallinn valitud kajutiklassis
 • 2 hommiku- ja 1 õhtusööki
  Õhtu- ja hommikusöökide katte ajad ja soovitud restorani kohad tuleb kinnitada broneeringut vormistades.
 • Bussitransfeer sadamast Almedaleni parki ja tagasi.
  Bussitransfeerid sadamast linna 11:30-14:00 ja linnast sadamasse 15:30-19:30

NB! Reisijatel peab kaasas olema ID-kaart või pass.

Reisi saabumise ja väljumise ajad kohaliku aja järgi

 • Laev väljub Tallinnast kell 21.00 ja saabub Visbysse järgmise päeva hommikul kell 10.30.
 • Laev väljub Visbyst sama päeva õhtul kell 20.30 ja saabub Tallinnasse järgmise päeva hommikul kell 11.45.
 • Piletite registreerimine ja laevalepääs suletakse pool tundi enne väljumist.
 • Silja Europa saabub Visbys uue kruiisikai juurde, mis asub Visby terminalist kaugemal. Maalepääs Visbys toimub autoteki kaudu, palume tähelepanelikult kuulata laeva personali teavitusi. Kuna uus kruiisikai on linnast kaugemal, siis viib transfeerbuss reisijad sadamast Almedaleni parki ja tagasi. Seoses 02. juulil toimuva poliitilise üritusega “Almedalsveckan”  Visbys, on sel päeval linnas palju rahvast ja seetõttu viib transfeerbuss reisijad sadamast Idakeksuse (Östercentrum) juurde ja tagasi sadamasse väljuvad bussid linnamüüri Idavärava (Österport) juurest. Busside peatuskohta tähistab suur Tallink-Silja lipp

Lisatasu eest: kõrgema kategooria kajut, ekskursioonid, reisikindlustus

Lisainfo ja tellimine: reisisoov@carlsonwagonlit.ee, tel 640 7710

Visby kruiisi ekskursioonid

VISBY LINNAEKSKURSIOON (eesti keeles, 3 tundi)

Ekskursiooni käigus külastame Almedaleni parki. Jalutame botaanikaaias, kus näeb taimi, mis tavapäraselt siinses kliimavöötmes ei kasva, kuid linnamüüri kaitsev sein ja saart ümbritsev vesi tekitavad nende jaoks soodsad kasvutingimused. Visby vanalinna ümber on hiliskeskaegset linnamüüri säilinud umbes 3500 meetrit. Ekskursiooni ajal näeme linnamüüri vanimat säilinud vahitorni Kruttornet, mis pärineb 1160. aastast. Lisaks läbime erinevaid linnaväravaid: lääne pool asub Fiskarporten (Kalamehe värav), ida poolt siseneme linna läbi Dalmansi värava, millest lühikese jalutuskäigu kaugusel on vaateplatvorm, kus saab imetleda lummavat vaadet katedraalile ja linnale. Linna põhjapoolse müüri ääres on võimalik näha ka vallikraavi, kus ei ole kunagi vett sees olnud. Jalutuskäik linnas viib läbi idülliliste ja roosidega ääristatud tänavate, näeme mitmeid kirikuvaremeid ja külastame võimaluse korral keskaegset Sankta Maria katedraali. Ekskursiooni jooksul sõidame linnast pisut põhja poole ja külastame kõrgemat paekallast nimega Galgberget (Võllamäge), kust saab nautida kaunist vaadet merele ja linnale. See on osa looduskaitsealast, kus on populaarsed matkarajad ja siiani alles ainukesed Põhja-Euroopa keskaegsete võllaste jäänused.

Ekskursioon algab ja lõpeb sadamas. Lisaks bussisõidule teeme pikema jalutuskäigu vanalinna munakividega sillutatud tänavatel. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid ja võtta kaasa veepudel. Ekskursioon ei sobi inimestele, kellel on liikumisraskused ja kes ei jõua pikemaid vahemaid tempokalt läbida.

Täiskasvanu 27 €
6–17-aastane laps 16 €
0–5-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

PIPI PIKKSUKA TEEMAPARK

Pipi Pikksuka teemapargis Kneippyn on 50 erinevat atraktsiooni – Segasumma suvila, kus filmiti seriaal, Ameerika mäed, lendav paat, karussell jpm. Suvel toimuvad segasumma suvila hoovil ka etendused (rootsi keeles). Lõbustuspargi osa on mõeldud pigem väikesematele lastele. Veepargi osas on liumäed ja soojendatud veega basseinid, siin leiavad tegevust nii suured kui ka väikesed külastajad.

Bussid viivad sadamast otse teemaparki ning väljuvad laeva kõrvalt sadamakailt alates kella 11.00 ja Kneippbynist alates kella 15.30, viimane buss sõidab tagasi kell 18.30. Reis kestab umbes 15 minutit.

Bussireisi ja Kneippbyni sissepääsupileti hind:
Juulis–augustis 45 €, kuni 2-aastasele tasuta (koht bussis vajalik)

RINGREIS VISBYST PÕHJAPOOLE (eesti keeles, kestus 3,5 tundi)
Sõidame linnast põhja poole läbi põllumajandusliku ja metsase ala ning teeme peatuse teeäärse kiriku juures, mis on üks paljudest. Sõites edasi peatume varjulise lahe ääres ja külastame Lickershamni võluvat kaluriküla. Paekivise merekalda pealt näeb võluvat vaadet merele ja näeme ka saare tuntuimat raukarit Jungfrun ehk Neitsit. Lisaks külastame Krusmynta Gårdenit – väikest aromaatset ürdiaeda, kus saab suveniiriks osta kohalikke ürte ja teed. Aias on ka restoran ning on võimalik minna mere äärde jalutama. Visbysse tagasi jõudes sõidame mööda linna kuulsast kivimüürist, läheme vaateplatvormile, kus kuuleme lühidalt linna ajaloost, imetleme vaateid katedraalile ja linnale, samuti teeme lühikese peatuse Almedaleni pargis, millega ringreis ka lõpeb ja buss naaseb sadamasse. Kui on soovi iseseisvalt linna uudistada, võib Almedaleni pargist hiljem iseseisvalt sadamasse tulla.

Ringreis kestab ligikaudu 3,5 tundi. Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid  kui ka lühemaid jalutuskäike erinevates teele jäävates paikades. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid ja võtta kaasa veepudel.

Täiskasvanu 31 €
6–17-aastane laps 20 €
0–5-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

RINGREIS VISBYST LÕUNA POOLE (eesti keeles, 3,5 tundi)
See ringreis viib Visbyst pisut lõuna poole, sõidame läbi põllumajandusliku maastiku ning teeme lühikese peatuse mõnes teele jäävad kirikus, mida on Gotlandil väga palju ja enamus on väga hästi säilinud. Lisaks külastame väikest 15. sajandil asutatud Gnisvärdi kaluriküla ja selle lähedal asuvat pronksiaegset kividest laotud laevakujulist matmispaika. Mööda rannajoont teed jätkades teeme peatuse keskaegses kalurikülas Kronvallis. Mööda kivist kallast sõites saab näha kahte saart Karlsöar, mis on tuntud väga mitmekülgsete linnuliikide poolest. Tagasiteel sõidame mööda linna ümbritsevast müürist, mida on säilinud ligi 3500 meetrit ning mis kaitses linnaelanikke mässuliste talupoegade eest. Suurem osa müürist pärineb 13. sajandist ja on kantud ka UNESCO maailmapärandi nimekirja.

Lisaks bussisõidule teeme nii pikemaid  kui ka lühemaid jalutuskäike erinevates teele jäävates paikades. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid ja võtta kaasa veepudel.

Täiskasvanu 31 €
6–17-aastane laps 20 €
0–5-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

JALUTUSKÄIK VISBYS  koos GOTLANDI ÕLLETEHASE KÜLASTUSEGA  (inglise keeles, 3 tundi)

Ekskursioon algab jalutuskäiguga Almedaleni pargis ja jätkub läbi vanalinna Gotlandi õlletehasesse, möödume suurest turust ja võimaluse korral külastame Sankta Maria Katedraali. Kohalikus õlletehases, kus on õlut pruulitud juba 18. sajandist, kuuleb õlletehase ajaloost ja õlle tegemise protsessist, samuti seda, kuidas on muutunud inimeste maitseeelistused õlle suhtes. Toimub ka valitud õllede degusteerimine, mille juurde käivad väikesed suupisteid, mida pakutakse õlletehase pubis.

Soovitame kanda mugavaid jalanõusid. Ekskursioon algab Almedaleni pargis, kuhu sadamast saab transfeerbussiga ja lõpeb õlletehases.

NB! Ekskursioonil osalejad peavad olema vähemalt 20-aastased.

Hind: Täiskasvanule  59 €

Lisainfo Gotlandi kohta

 

Makse- ja tühistamistingimused:

 • Reisi eest tuleb tasuda 14 päeva jooksul pärast broneeringu tegemist, kui reisini on rohkem kui 28 päeva.
 • Kui reisini on vähem kui 28 päeva, tuleb reisi eest tasuda kohe.
 • Reisi saab kuludeta annulleerida kuni 28 päeva enne reisi algust.
 • Reisi annulleerimisel 14–27 päeva enne reisi peetakse kinni 50%.
 • Reisi annulleerimisel 0–13 päeva enne reisi raha ei tagastata.
Telli
Sulge

Reisipäring

 • Sihtkoht

 • Reisijate arv

 • Kontakt