icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

Salva Kindlustus pakub COVID-19 tervisekindlustuse kaitset

Turvalise reisimise nimel soovitame oma klientidel vormistada enne reisi Salva Kindlustuse tervise- ja/või reisitõrkekindlustuse, sest nüüd on Salva Kindlustusel ka COVID-19 tervisekindlustuse kaitse.

Salva Kindlustus pakub COVID-19 tervisekindlustuse kaitset

CWT Estonia kauaaegne kindlustuspartner Salva Kindlustus otsustas sisse viia reisikindlustuse muudatused, et Eesti klientidele veelgi kvaliteetsemat reisikindlustuse teenust pakkuda ja pakub alates 08.06.2020 reisijatele COVID-19 tervisekindlustuse kaitset.

Kindlustus katab viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) välismaal (tervisekindlustus) ning kasutamata reisipaketi maksumuse juhul kui kindlustatul diagnoositakse viirus enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud (reisitõrkekindlustus). Muudatus laieneb juba ka kehtivatele reisikindlustuse poliisidele.
Viiruse diagnoosimisel on kaetud ka karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumus kuni 1500 eurot.

Endiselt ei ole antud viirusega seotud kulud kaetud reisitõrke kindlustuse alusel, mis puudutab lendude tühistamist ja riigipiiride sulgemist Covid-19 viiruse tõttu.​

Ainsana Eestis tegutsevatest kindlustusseltsidest pakub Salva tervisekindlustuse kindlustuskaitset 1 000 000 eurot.

Reisikindlustuse tellimine: reisisoov@mycwt.com, tel 640 7710 ja kõikides CWT büroodes

Tutvu Salva reisikindlustuse tingimustega www.salva.ee .