icon-searchin English

24h klienditugi+372 52 44222

icon-arrow

Turkish Airlinesi lennul saad nüüd tasuta lugeda tuhandeid ajalehti ja ajakirju

Turkish Airlinesiga lennates on nüüd kõigil suurepärane võimalus PressReader mobiiliäpi vahendusel lugeda tuhandeid maailma ajalehti ja ajakirju kahe päeva jooksul tasuta.

Turkish Airlinesi lennul saad nüüd tasuta lugeda tuhandeid ajalehti ja ajakirju

Et nautida lugemist pilvepiiril tuleb reisijal enne Turkish Airlinesi lendu registreerida PressReader`i kasutajaks ja äpp oma nutiseadmesse laadida.

Registreerimiseks on 3 võimalust:

>Kliki vastavale lingile Turkish  Airlinesi e-kirjas, mis saadetakse reisijale 24 tundi enne lendu, laadi alla PressReader ja kinnita. PressReader äpi saab tasuta alla laadida  App Store`st ja Google Play äpipoest.

>Sisesta oma lennuandmed pressreader.turkishairlines.com 24 tundi jooksul enne lendu.

>PressReader äpi saad alla laadida Turkish Airlinesi tasuta WiFiga lounge`des:
Istanbuli lennujaama sise- ja rahvusvaheliste lendude terminal, Sabiha Gökçen Airport, Ankara, Izmir, Antalya, Washington DC, Moskva, Nairobi ja Bangkok. Nende lennujaamade Turkish Airlinesi ootesaalides on PressReader platvormile automaatne ligipääs.

PressReaderi sisule ligipääs algab 24 tundi enne lendu ja lõpeb 24 tundi peale maandumist.

Reisijal on soovitav huvipakkuvad väljaanded tõmmata äppi enne lendu, siis pole lennuki pardal internetiühendust vaja. Kui pardal on Wi-Fi, siis saab PressReader alla laadida ka lennukis. PressReader pakub väljaandeid enam kui 60 maailma keeles.


Turkish Airlinesi lennupiletite broneerimine ja müük
:  tellimus@mycwt.com ja CWT Estonia büroodes ning e-poes: www.cwtonline.ee