icon-searchin English

icon-arrow

Antigeeni kiirtestimine Tallinna lennujaamas ja Paldiski Põhjasadamas

Alates 13. veebruarist on Tallinna lennujaamas ja alates 16. veebruarist Paldiski Põhjasadamas avatud Confido meditsiinikeskuse punkt koroonaviiruse antigeeni kiirtesti tegemiseks.

Antigeeni kiirtestimine Tallinna lennujaamas ja Paldiski Põhjasadamas

Confido testimispunkt Tallinna lennujaamas

Asukoht: reisiterminali 0. korrusel, parkimismaja P0 korruse sissepääsu kõrval.
Avatud: E-R – 11:00-18:00; L-P – 07:00-16:00.  N-E – 04:00-06:30.
Hind: test koos sertifikaadi väljastamisega 40 €.

Reisijatel, kes soovivad kiirtesti teha vahetult enne lennule minekut, on soovitav lennujaama tulla tavapärasest 1 tund pikema ajavaruga, et kõikide toimingute jaoks jääks piisavalt aega. Testi tegemiseks tuleb end eel-registreerida www.confido.ee/covidtest. Broneeringusüsteemi kasutamine tagab hajutatuse ning 2+2 reegli täitmise lennujaama territooriumil.

Kiirtest võetakse ninaneelust. Kiirtesti tulemus on teada umbes 15 minutiga, kohe pärast tulemuse laekumist vormistatakse sertifikaat, mis saadetakse inimesele e-mailile, erandjuhtudel on võimalik see ka testimispunktis välja lasta printida. Sertifikaat väljastatakse inglise keeles ning testi tulemused lisatakse esimesel võimalusel digilukku.

Antigeeni kiirtesti aktsepteerib riiki sisenemiseks 11.02.2021 seisuga enamik Euroopa riike. Sealhulgas, kuid mitte ainult: Soome, Rootsi, Norra, Leedu, Saksamaa, Austria, Taani, Holland*, Itaalia, Suurbritannia

* Hollandisse sisenemiseks ja Hollandi lennujaamade transiitkoridorina kasutamiseks al 23.01 vajalik nii PCR test kui ka kiir antigeeni test.


Confido testimispunkt Paldiski Põhjasadamas

Seoses Rootsi nõudega esitada mitte rohkem kui 48 tundi enne riiki sisenemist tehtud negatiivne PCR või antigeeni test, on alates 16. veebruarist koostöös Confido Meditsiinikeskusega Paldiski Põhjasadamas iga päev avatud koroonaviiruse antigeeni kiirtestimise punkt.​​
Asukoht: Peetri 13A, Paldiski
Avatud E-P: 18.00 – 21.00
Hind: ​test koos sertifikaadi väljastamisega 40 €

Testimine võtab aega 15-30 minutit ja sertifikaat väljastatakse inglise keeles inimese e-posti aadressile.
Testimisele saab aja broneerida https://www.confido.ee/covidtest

PANE TÄHELE! Lisaks negatiivse testi nõudele võib riikidel esineda täiendavaid piiranguid!
Enne reisisile minekut vii end kurssi viimaste reisipiirangutega sihtriigis – info saamiseks tutvu riigi infoga Reisi Targalt lehel, Euroopa Liidu  ReOpen portaalis  ja võta vajadusel detailide täpsustamiseks ühendust sihtriigi välisesindusega.