icon-searchin English

reisisoov@mycwt.com
+372 640 7710

icon-arrow

CWT Estonia müügibürood

TALLINN

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)
Avatud: E-R 8.30-18:00
E-post:
tallinn@mycwt.com
Tel:
+372 640 7710
Fax:+372 640 7771

Reisitugi ja e-teenindus
Avatud: E-P 8:00-20:00
E-post: tellimus@mycwt.com
Tel: +372 640 7748 (49)

Töötajad icon-arrow
  • Sigrid Koppel

    Tiimijuht-reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1997

    skoppel@mycwt.com

    +372 640 7712

  • Anneli Saarts

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2001, (IATA-reisibüroos alates 1998)

    asaarts@mycwt.com

    +372 640 7715

  • Irina Piilberg

    Reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2000, (IATA-reisibüroos alates 1997)

    ipiilberg@mycwt.com

    +372 640 7714

  • Katrin Metsis-Minnik

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2006, (IATA-reisibüroos alates 1997)

    kmetsis@mycwt.com

    +372 640 7716

  • Aive Vološtšuk-Hüvanen

    Reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2007

    avolostsuk-huvanen@mycwt.com

    +372 640 7717

  • Irina Rozkova

    Reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2005, (IATA-reisibüroos alates 2000)

    irozhkova@mycwt.com

    +372 640 7758

  • Margit Sergo

    Tiimijuht-reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1993, (IATA-reisibüroos alates 1989)

    msergo@mycwt.com

    +372 640 7781

  • Jaanika Õunpuu

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2016

    JOunpuu@mycwt.com

    +372 640 7720

  • Marika Liivak

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1994

    mliivak@mycwt.com

    +372 640 7788

  • Merike Saar

    Tiimijuht-reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1997, (IATA-reisibüroos alates 1993)

    msaar@mycwt.com

    +372 640 7782

  • Karmen Adamson

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2007, (IATA-reisibüroos alates 2000)

    kadamson@mycwt.com

    +372 640 7761

  • Kristel Alumaa

    Reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2001

    kalumaa@mycwt.com

    +372 640 7789

  • Merike Rästas

    Reisikonsultant, IATA diplom

    CWT Estonias alates 2004, (IATA reisibüroos alates 1999)

    mrastas@mycwt.com

    +372 640 7765

  • Merle Lugenberg

    Reisikonsultant, IATA diplom

    CWT Estonias alates 2002, (IATA-reisibüroos alates 1997)

    mlugenberg@mycwt.com

    +372 640 7774

  • Riina Sillak

    Reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1997, (IATA-reisibüroos alates 1994)

    rsillak@mycwt.com

    +372 640 7779

    +372 513 2373

  • Kaidi Subbi

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2007, (IATA-reisibüroos alates 2000)

    ksubbi@mycwt.com

    +372 640 7748

  • Tarmo Indus

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2010, (IATA-reisibüroos alates 2006)

    tindus@mycwt.com

    +372 640 7749

  • Kaisa Ets

    Reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2019

    kets@mycwt.com

    +372 640 7748/49

  • Angela Saluste

    Reisikonsultant, siseturism ja konverentsikorraldus

    CWT Estonias alates 2011

    asaluste@cwt-me.com

    +372 640 7790

    +372 588 67 977

  • Kristine Valm

    Reisikonsultant, siseturism ja konverentsikorraldus

    CWT Estonias alates 1999

    kvalm@cwt-me.com

    +372 640 7793

    +372 5134 486

TARTU

Kaluri 2 / Soola 3, 51013 Tartu (3. korrus)
Avatud: E-R 9:00-18:00
E-post: tartu@mycwt.com
Tel: +372 730 1444
Fax: +372 730 1441

Töötajad icon-arrow
  • Rita Oot

    Tiimijuht-reisikonsultant, IATA diplom

    CWT Estonias alates 1995

    root@mycwt.com

    +372 730 1449

    +372 5134 482

  • Karin Tamm

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1999 , (IATA-reisibüroos alates 1996)

    ktamm@mycwt.com

    +372 730 1445

    +372 5271 645

  • Kädi Kikkas

    Reisikonsultant, IATA diplom

    CWT Estonias alates 1999, (IATA-reisibüroos alates 1997)

    kkikkas@mycwt.com

    +372 730 1447

    +372 5271 063

  • Anne Niit

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1993

    aniit@mycwt.com

    +372 730 1440

  • Maria Küün

    Reisikonsultant, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 2013

    mkuun@mycwt.com

    +372 730 1442

CWT Estonia juhtkond ja administratsioon

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: management-ee@mycwt.com

Tel: +372 640 7770
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Rasa Barisiene

    Tegevdirektor

    CWT Estonias alates 2018, (IATA-reisibüroos alates 1995)

    rbarisiene@mycwt.com

  • Ene Bome

    Müügidirektor, äriklientuur ja müügibürood

    CWT Estonias alates 1999, (IATA-reisibüroos alates 1991)

    ebome@mycwt.com

    +372 640 7787

    +372 5140 995

  • Kaidi Kuusmann

    Personalijuht

    CWT Estonias alates 2003, (IATA-reisibüroos alates 1993)

    kkuusmann@mycwt.com

    +372 640 7764

    +372 5342 3250

  • Kaia Kaaret

    Sekretär, juhtkonna assistent

    CWT Estonias alates 2006

    kkaaret@mycwt.com

    +372 640 7766

  • Artur Hatsaturjan

    IT spetsialist

    CWT Estonias alates 2010

    ahatsaturjan@mycwt.com

    +372 640 7772

    +372 5855 5137

CWT Estonia kliendihaldus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: kliendihaldus@mycwt.com

Tel: +372 640 7737
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Eva Kasesalu

    Ärikliendihaldur, IATA diplom

    CWT Estonias alates 1999, (IATA-reisibüroos alates 1996)

    ekasesalu@mycwt.com

    +372 640 7797

    +372 5855 5132

  • Marika Milt

    Ärikliendihaldur, IATA diplom

    CWT Estonias alates 2004, (IATA-reisibüroos alates 1995)

    mmilt@mycwt.com

    +372 640 7776

    +372 533 65 810

  • Anneli Pragi

    Ärikliendihaldur, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2006

    apragi@mycwt.com

    +372 640 7786

  • Katrin Kiho

    Müügitoe spetsialist

    CWT Estonias alates 2010, (IATA reisibüroos alates 2001)

    kkiho@mycwt.com

    +372 7301 450

    +372 5855 5136

CWT Estonia turundus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: marketing-ee@mycwt.com

Tel: +372 640 7770
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Hiie Aru

    Turundusjuht

    CWT Estonias alates 1995

    haru@mycwt.com

    +372 640 7791

    +372 5855 5134

  • Talvi Moss

    Koolitus- ja kvaliteedijuht, IATA sertifikaat

    CWT Estonias alates 1992

    tmoss@mycwt.com

    +372 640 7778

    +372 5855 5133

CWT Estonia raamatupidamine

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: accounting-ee@mycwt.com

Tel: +372 640 7785
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow