icon-searchin English

icon-arrow

Kinkekaart

Üks kaart ja tuhat võimalust!CWt Kaleva Traveli kinkekaart

Reisibüroo CWT Estonia kinkekaardiga saad täita reisiunistusi ja kinkida elamusi, mis jäävad meelde kogu eluks.
CWT kinkekaardi väärtuse saab kinkija ise vabalt valida.

Kinkekaardi kasutusvõimalusi on palju alates maitseelamustest, spaamõnudest ja kultuuripuhkustest kodumaal kuni kaugete soojamaareisideni.

CWT kinkekaart on hinnatud kingitus isiklikeks tähtpäevadeks, firmadele töötajate tänamiseks ja kampaaniate auhindadeks.

CWT Estonia kinkekaardi reeglid:kinkekaart
 • Kinkekaardi väärtuses on võimalik valida endale sobilik reisiteenus CWT Estonia reisibüroost. Teenuse broneerimine toimub reisikonsultandi kaudu. Kinkekaarti ei saa kasutada maksevahendina CWT online kanalis ja e-poes (CWTonline.ee) valitud teenuste ja broneeringute eest tasumisel.
 • Maksmisel tuleb esitada CWT Estonia büroosse originaalkinkekaart. Kui ostu maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, on kasutamata summa eest võimalik saada uus kinkekaart juhul, kui kasutamata summa suurus on 10 eurot või enam.*
 • Kui ostu maksumus on suurem kui kinkekaardi väärtus, saate puudujääva summa tasuda kas sularahas, pangakaardiga või ülekandega.
 • Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.
 • Kinkekaart kehtib 3 aastat kui ei ole kinkekaardi tellimisel teisiti kokku lepitud.
  NB! Seoses koroonakriisist tingitud eriolukorraga on kinkekaardid kehtivusega kuni 31.12.2020 pikendatud 1 aasta võrra ja kehtivad kasutamiseks kuni 31.12.2021.
  Ka 2021 aasta jooksul kehtivuse kaotavate kinkekaartide kasutusaega pikendame kuni 31.12.2021. Kaarte pikendamiseks büroosse tuua vaja ei ole.
 • Kinkekaarti võib edasi kinkida.
 • Kaotatud või rikutud kinkekaart asendatakse lisatasu eest * (vt teenustasud) tingimusel, et kaardi omanik teatab CWT e-posti aadressile info-ee@mycwt.com kaotatud kaardi numbri, kaardi väärtuse ja kadumise asjaolud.
 • Kinkekaardi kehtivust saab pikendada 1 kord 1 aasta võrra lisatasu eest * (vt teenustasud). Pikendamiseks palume võtta ühendust info-ee@mycwt.com
 • Veebilehe vormi kaudu tellitud kinkekaardi eest saadame arve tellija e-posti aadressil. Peale arve tasumist saadame kinkekaardi tähitud postiga tellimuses soovitud aadressil. Kinkekaardi maksumusele lisandub saatmiskulu 3.50 EUR (koos käibemaksuga). Soovi korral saab internetist tellitud kinkekaardi kätte ka CWT büroost.
 • CWT Estonia müügil olevate reisiteenuste kohta leiate infot www.kalevatravel.ee.

* Kinkekaardi postitamisel lisandub saatmiskulu 3.50 EUR.