icon-searchin English

icon-arrow

Mesinädalad – Veneetsia, Pariis, Rooma

Vana Euroopa on alati olnud romantikute lemmikuks ja just seetõttu ka mesinädalate ja pulmareiside sagedaseks sihtkohaks. Veneetsia, Pariis ja Rooma on romantikute klassika. Maailmakuulsate vaatamisväärsuste juures tehtud fotod jäävad alatiseks meenutama neid erilisi hetki ja aega, mil olite ülepeakaela armunud.

Mesinädalad – Veneetsia, Pariis, Rooma

Mesinädalad Veneetsias

Klaas vahuveini või tassike kohvi St Marcuse väljaku ajaloolises kohvikus ning mälestus sellest päevast on parim suveniir Veneetsiast.

Peatuspaigaks soovitame mõnda Veneetsia südames asuvat hotelli näiteks Royal San Marco & Suites 4*. Kanalite linnaga lähemaks tutvumiseks, seda eriti kui olete linnas esimest korda, võiksite osaleda kummitustest ja legendidest kõneleval ekskursioonil läbi õhtuste Veneetsia tänavate. Abieluettepanekuks romantilisemat kohta kui gondlisõit on raske välja mõelda.  Veneetsias viibides võiks külastada ka Murano, Burano & Torcello väikesaari Veneetsia ümbruses. Murano on kuulus oma klaasikunsti ja Burano pitsikudujate poolest.

Mesinädalad Pariisis

Pariis on armastajate klassika. Sel linnal on pakkuda midagi kõigile! Jalutuskäigud käsi-käes kallimaga Montmartre’l, joovastavad leiud moebutiikidest, majesteetlikud vaated Seine’i sildadelt, kirbuturgude ehedus, naudinguhetked prantsuse köögiga.

Peatuseks soovitame valida mõni väärikas 5* hotel. Kui soovite kogeda midagi erilist, siis miks mitte minna õhtusöögile romantilisse Vaux le Vicomte lossi, kus lisaks õhtusöögile on võimalus tutvuda lossi ja pargiga.

Mesinädalad Roomas

Kui armastus käib kõhu kaudu, siis kuhu veel peaks sõitma mesinädalaid veetma, kui mitte Rooma – suurepärase toidu ja veini mekasse! Kuid peale pizza ja pasta on hulk teisi häid põhjuseid, miks lennata Rooma – Trevi purskkaev, Colosseum ning Vatikan oma täies hiilguses.
Majutuseks soovitame valida heatasemeline hotell Rooma südalinnas, et saaksite jalutades külastada Igavese linna olulisemaid vaatamisväärsusi. Itaalia veinikultuuriga tutvumiseks võiks ette võtta veinidegusteerimistuur mõnda veinimõisa. Roomas on võimalus osaleda ka toidukoolitusel, näiteks omandada pizza valmistamise põhitõed.

Tingimused:
CWT Estonia pakub erinevate koostööpartnerite reisiteenuseid, millele kehtivad teenuste pakkujate tingimused ja CWT Estonia üldised müügitingimused

Linnareisi soovitatav reisi kestvus 4 päeva.
Ilusaim aeg Euroopa metropolide külastuseks: kevadest sügiseni
Reisi lõplik hind sõltub lennu- ja hotellikohtade saadavusest broneerimise hetkel.

Pakutavad teenused: lennupiletid, transfeerid, majutus, reisikindlustus.

Lisainfo ja tellimine: reisisoov@mycwt.com

VAATA ka teisi mesinädalate ja pulmareiside võimalusi: www.kalevatravel.ee/pulmareisid