icon-searchin English

icon-arrow

Pulmareisid

Soovid oma elu tähtsaimat sündmust unustamatult tähistada? Unistad täiuslikust pulmareisist, mida jäävad meenutama imeilusad pildid fotoalbumis ja kaunis mälestus kogu eluks. Kui vastus on jah, siis lase oma unistustel lennata! CWT aitab Sinu helesinisel unistusel täituda!
Pakume erinevaid pulmareiside võimalusi: pulmareis koos ametliku tseremooniaga, mesinädalad, sümboolne sõrmuste tseremoonia või romantiline reis kihlumiseks, pulma-aastapäeva tähistamine.

Meie retsept õnnestunud mesinädalateks:

  • Tehke palun oma plaanid varakult, sest parimad hinnad nii lendudele kui majutusele saate siis, kui broneerite oma reisi vähemalt pool aastat ette.
  • Tehke endale selgeks, mis on sellel reisil teie jaoks kõige olulisem – kas uute kohtade avastamine, aktiivne puhkus või lihtsalt kaunis ümbruses teineteise seltskonna nautimine.
  • Arvestage välja, kui palju raha te saate kulutada. Sellest sõltub nii mesinädalate aeg, pikkus kui ka asukoht.
  • Mesinädalad Euroopas sobivad hästi neile, kel aega napib, sest lennud on lühemad ja reisiks piisab ka pikast nädalalõpust või ühest nädalast. Samuti on see hea valik, kui teie reisi eelarve ei ole väga suur. Eriti Lõuna-Euroopas on palju kauneid ja romantilisi kohti, mida üheskoos avastada. Arvesse peaks võtma, et mesinädalate aeg võiks jääda ajavahemikku kevadest sügiseni, kui ilmad on soojad ja päikesepaistelised.
  • Pidage meeles ka pakettreise! See on mugav ning aega ja raha kokkuhoidev moodus toredaks pulmareisiks. Paketireisi saate eriliseks teha, valides näiteks hotelli, mis tavalisest luksuslikum või tavatoa asemel sviidi.
  • “Kõik hinnas” puhkus vabastab teid kohapeal kõigist muredest! Kvaliteetreisid reisikorraldajaga TUI sobivad selleks ideaalselt!
  • Kui teie jaoks on oluliseks eksootiline sihtkoht, siis peaksite arvestama suurema eelarvega ja ka sellega, et kuna lendamisele kulub oma aeg, peaks reisiks aega olema vähemalt 10 päeva või enamgi. Selliste reiside puhul peaks reisi aeg jääma pigem ajavahemikku sügisest kevadeni, kuid mõnel juhul ka kevadest suveni, olenevalt kohalikust kliimast.
  • Suurema eelarve puhul valige luksushotell, mis mõeldud ainult paaridele. Meie pakume näiteks hotelliketti Sandals Kariibi mere saartel, kus luksuslik atmosfäär ja kõik hinnas 5* teenindus muudavad pulmareisi täiuslikuks.
  • Ükskõik kuhu te ka minna otsustate – võtke kaasa kohvritäis armastust ja hea tuju ning teie mesinädalad saavad olema suurepärased!
  • Valige oma unistuste mesinädalate pakett meie näidispakettide seast või küsige nende põhjal just teile sobivat pakkumist meie reisikonsultantidelt.
Lisainfo:

Pulmareisikinkekaart
Mis võiks veel paremini sobida pulmakingiks kui reisikinkekaart! Pulmakülalised saavad CWT reisibüroost tellida kas ühise soliidse väärtusega reisikinkekaardi või iga külaline eraldi kinkekaardi vastavalt oma soovile. Kindel on üks – nii saab noorpaar täita oma reisiunistuse! Telli reisikinkekaart siit.

Broneerimine ja müük:

tallinn@mycwt.com

* Pulmareisi tellimisel palume noorpaaril meile esitada abielutunnistuse koopia või kui pulm veel toimumata, siis tõend perekonnaseisuametist avalduse sisse viimise kohta.