icon-searchin English

24h klienditugi
+372 524 4222

icon-arrow

5 soovitust väliskonverentsile sõitjale

Kui teie töö viib teid erinevatele üritustele ja konverentsidele välismaal, siis on mõned kasulikud soovitused, millega võiks arvestada juba kodus reisiks valmistudes.  Nii väldite ebameeldivaid ootamatusi kohapeal.u

5 soovitust väliskonverentsile sõitjale

1. Kontaktandmed
Veenduge, et olete oma mobiili salvestanud üritusel osalevate kolleegide ja teiste teile oluliste osalejate kontaktid.

2. Hoidke telefon täislaadituna
Telefon võib reisil olla meie parim sõber, seepärast kontrollige, et telefoniaku oleks pidevalt maksimaalselt täis. Võtke kaasa telefoniakulaadija ja tagavaraaku. Veenduge, et telefonilaadija pistik sobib kasutamiseks ka sihtriigis ja vajadusel võtke kaasa adapter.

3. Wifi
Üritustel ja konverentsidel on enamasti olemas Wifi. Kui mingil põhjusel interneti ei ole, siis hädaolukorras saab telefoni sellegipoolest kasutada.

4. Sotsiaalmeedia
Kasutage sotsiaalmeedia võimalusi välismaal toimuva ürituse info, uudiste, elamuste ja oma kogemuste vahetuks jagamiseks kolleegidega. Sellest võib olla kasu teie ettevõttele ja kolleegidele.

5. Naised, see on teile

Erinevatel üritustel tuleb sageli olla pikad päevad jalgadel, seepärast on oluline hoolikalt läbi mõelda, millises riietuses ja milliste jalanõudega minna. Kõrge kontsaga kingad on küll elegantsed, aga ei pruugi olla mugavaim valik.