icon-searchin English

24h klienditugi+372 52 44222

icon-arrow

Firmast

CWT Estonia - Kaleva Travel, logo

Reisibüroo CWT Estonia (eelnevalt Hermann Reisid, Kaleva Travel) on asutatud 1991 aastal ja on üks Eesti juhtivaid reisibüroosid.

CWT Estonia pakub täismahus ärireisiteenuseid ja puhkusereise. Ettevõte omab Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni IATA akrediteeringut ja on keskendunud kvaliteetse reisiteenuse pakkumisele nii korporatiivsetele kui eraklientidele, nii individuaalidele kui rühmadele. Lisaks Eesti klientidele teenindame ka väljaspool Eestit asuvaid kohalikke ja globaalseid ettevõtteid.

CWT Estonia klientide käsutuses on 24/7 online reisipood www.CWTonline.ee, mis võimaldab klientidel iseseisvalt broneerida ja vormistada lende, majutust, autorenti, puhkusereisipakette, reisikindlustust.

CWT Estonia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Carlson Wagonlit Travel (CWT).
CWT on maailma juhtiv ärireiside, konverentside ja ürituste korraldamisele spetsialiseerunud reisiettevõte. CWT teenindab ettevõtteid, riigiasutusi, erineva suurusega valitsusväliseid organisatsioone ning eraisikuid enam kui 150 maailma riigis, sh Eestis.
Iga päev täidavad CWT reisijad enam kui 260 Boeing 787 lennukit ja 100 000 hotellituba. CWT korraldusel toimub igapäevaselt 105  korporatiivüritust üle maailma.
Globaalse ettevõtte 2017. aasta müügimaht oli 23,2 miljardit USA dollarit. CWTs töötab 18 000 inimest. Veel fakte CWT kohta siit

CWT Estonia reisiteenused

  • Lennupiletid
  • Hotellid kogu maailmas
  • Laeva-, rongi ja bussipiletid
  • Reisikindlustus, autorent, takso, viisad
  • Seminaride, konverentside ja ürituste korraldus
  • Transporditeenused ja ekskursioonid
  • Puhkusereisid ja kruiisid kogu maailmas
  • Siseturismiteenused, majutus, spaa- ja kultuuripuhkused Eestis

CWT Estonia klientide käsutuses on mobiilne reisiäpp MyCWT. CWT kaudu broneeritud lennureisid kanduvad automaatselt äppi. Äpp annab reisijale reaalajas infot lennuaegade, värava- ja lennumuutuste kohta, hoiatab erakorralistest olukordadest, aitab kaardirakenduse abil leida hotelli, sisaldab transfeeride infot ja ilmaprognoose jpm.

2015 aasta lõpul omistati CWT Estonia reisibüroodele nii Tallinnas kui Tartus, Euroopa Rohelise Kontori (EGO – European Green Office) sertifikaat. CWT Estonia on esimene reisibüroo Eestis, kes sertifikaadi sai.

CWT Estonia kuulub järgmistesse organisatsioonidesse

CWT Estonia

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2.korrus, A lift)
Telefon: +372 640 7770
Faks: +372 640 7771
E-post: info@carlsonwagonlit.ee
Skype: cwtestonia
KMKR number: EE100139622
Ettevõtteregistri number: 1096002
Äriregistri kood: 10417646

www.carlsonwagonlit.com
www.kalevatravel.ee
www.cwtonline.ee
www.kruiisikeskus.ee

www.facebook.com/KalevaTravelEesti
www.facebook.com/Kruiisikeskus