icon-searchin English

24h klienditugi
+372 524 4222

icon-arrow

Vastutus

Kõik hinnad, sõiduplaanid ja muu info selles WWW serveris on sisestatud teadmisega, et need on õiged avaldamise hetkel. CWT Estonia OÜ teeb kõik endast oleneva, et tagada avaldatud info pidev uuendamine. Siiski palume arvestada võimalusega, et info võib olla peale sisestamist muutunud, sest transpordi- ja majutusfirmad ning teised teenuste pakkujad on jätnud endale õiguse muuta sõiduplaane, hindu ja toote-, teenusetingimusi ilma ette teatamata. Seoses sellega ei ole CWT Estonia vastutav siin leiduva info õigsuse eest ega vastuta informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

Antud veebilehel leiduvad viited teistele veebiaadressidele on mõeldud klientide paremaks teenindamiseks ning CWT Estonia ei vastuta viidatud aadressidel oleva informatsiooni õigsuse eest. Antud veebilehel kasutatud fotod on illustratiivsed ja nendega ei seostu konkreetseid müügilubadusi.

Kõik isiklikud andmed, mis on sisestatud antud veebilehel ja saadetud CWT Estoniasse, ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele.