icon-searchin English

24h klienditugi+372 52 44222

icon-arrow

CWT Estonia müügibürood

TALLINN

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)
Avatud: E-R 8.30-18:00
E-post:
tallinn@carlsonwagonlit.ee
Tel:
+372 640 7710
Fax:+372 640 7771

Reisitugi ja e-teenindus
Avatud: E-P 8:00-20:00
E-post: tellimus@carlsonwagonlit.ee
Tel: +372 640 7748 (49)

Töötajad icon-arrow

TARTU

Kaluri 2 / Soola 3, 51013 Tartu (3. korrus)
Avatud: E-R 9:00-18:00
E-post: tartu@carlsonwagonlit.ee
Tel: +372 730 1444
Fax: +372 730 1441

Töötajad icon-arrow
  • Rita Oot

    Tiimijuht-diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1995

    root@carlsonwagonlit.ee

    +372 730 1449

    +372 5134 482

  • Karin Tamm

    Diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1999 , (IATA-reisibüroos alates 1996)

    ktamm@carlsonwagonlit.ee

    +372 730 1445

    +372 5271 645

  • Kädi Kikkas

    Diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1999, (IATA-reisibüroos alates 1997)

    kkikkas@carlsonwagonlit.ee

    +372 730 1447

    +372 5271 063

  • Anne Niit

    Diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1993

    aniit@carlsonwagonlit.ee

    +372 730 1440

  • Maria Küün

    Diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2013

    mkuun@carlsonwagonlit.ee

    +372 730 1442

CWT Estonia juhtkond ja administratsioon

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: management@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7770
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow

CWT Estonia kliendihaldus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: kliendihaldus@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7737
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Eva Kasesalu

    Ärikliendihaldur, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1999, (IATA-reisibüroos alates 1996)

    ekasesalu@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7797

    +372 5855 5132

  • Marika Milt

    Ärikliendihaldur, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2004, (IATA-reisibüroos alates 1995)

    mmilt@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7776

    +372 533 65 810

  • Anneli Pragi

    Ärikliendihaldur, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 2006

    apragi@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7786

  • Katrin Kiho

    Müügitoe spetsialist

    CWT Estonias alates 2010, (IATA reisibüroos alates 2001)

    kkiho@carlsonwagonlit.ee

    +372 7301 450

    +372 5855 5136

CWT Estonia turundus

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: marketing@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7770
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow
  • Hiie Aru

    Turundusjuht

    CWT Estonias alates 1995

    haru@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7791

    +372 5855 5134

  • Talvi Moss

    Koolitus- ja kvaliteedijuht, diplomeeritud reisikonsultant

    CWT Estonias alates 1992

    tmoss@carlsonwagonlit.ee

    +372 640 7778

    +372 5855 5133

CWT Estonia raamatupidamine

Laeva 2, 10111 Tallinn (Navigatori ärimaja, 2. korrus A lift)

E-post: accounting@carlsonwagonlit.ee

Tel: +372 640 7785
Fax: +372 640 7771

Töötajad icon-arrow