icon-searchin English

24h klienditugi
+372 524 4222

icon-arrow

MyCWT reisiäpp

myCWT™ reisiäpp teeb ärireisimise mugavamaks ja säästab aega. MyCWT app ikoon

Tänu myCWT™ reisiäpile on CWT reisijal kogu reisiinfo ja vajalikud töövahendid alati mobiilis kaasas. Äpp annab reaalajas infot lennuaegade, värava- ja lennumuutuste kohta, aitab kaardirakenduse abil hotelli leida, sisaldab transfeeride infot ja ilmaprognoose ning palju muud.

CWT kaudu broneeritud reisiteenuste info kandub rakendusse automaatselt. Ka infode uuendus toimub automaatselt. Jääb ära vajadus saata meili teel reisiplaane ja uuendada infot manuaalselt. Reisija saab soovi korral ise äppi lisada ka oma erareiside infot.

myCWT kasutus on turvaline. Äpp edastab andmeid krüpteeritud kujul ega jaga reisija mistahes andmeid kolmandatele osapooltele.

Rahvusvaheliselt auhinnatud myCWT reisiäppi saavad tasuta kasutada CWT püsikliendid kõikjal maailmas. Äpi kasutamiseks loob CWT kliendile esmalt internetipõhise Portrait profiili. Seejärel saavad ärikliendi reisijad rakenduse alla laadida ja kasutama hakata. myCWT-l on juba enam kui miljon registreeritud kasutajat.

myCWT reisiäpp on saadaval inglise, prantsuse, saksa, itaalia ja hispaania keeles  iPhone, iPad, Android nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.

myCWT põhiteenused

 • Kogu reisiplaan on sul mobiilis alati kaasas. CWT kaudu tehtud lennu, auto- ja hotellibroneeringud kanduvad automaatselt sinu nutiseadme äppi. Saad ise lihtsalt juurde lisada teisi reisiteenuseid ja muud reisiga seonduvat infot ning ka oma erareise.
 • Mobiilne check-in. Lennule registreerimine pole kunagi olnud nii lihtne kui nüüd. Võimalus on salvestada pardakaart oma nutiseadmesse.
 • Automaatteated lennumuutuste, hilinemise, tühistamise kohta. Nii saad paremini oma aega organiseerida. Saad kohe ka info lennuvärava numbri muutumise kohta.
 • Hotellide broneerimisvõimalus.
 • Hoiatused. Äpp informeerib operatiivselt erakordsetest ilmaoludest (nt. maavärin, tsüklon), terviseriskidest (nt. Ebola puhang), turvariskidest (terrorismiaktid, vägivaldsed meeleavaldused) ja muudest eriolukordadest, mis võivad mõjutada reisi.
 • Reisiinfo sünkroniseeritakse sinu äpi kalendrisse. Tead täpselt, millal ja kus pead olema. Reisiplaani muutuste korral uueneb kalendriinfo automaatselt.
 • Info jagamisfunktsioon. Reisiplaani muutustest, näiteks lennu hilinemine, saad oma peret, reisikaaslasi või kolleege lihtsalt ja kiiresti teavitada.
 • Rohkem infot sihtkoha kohta ja abivahendid. Sinu reisi muudavad mugavamaks mitmed abivahendid: lennujaama- ja linnakaardid, valuutakursside kalkulaator, maailma kellad, jootrahade kalkulaator, Yelp kohalik otsing, 5-päevane ilmateade – need kõik on sinu sõrmeulatuses 24/7.
 • Lennustaatuse otsing. Su töökaaslased on teisel lennul. Saad järele vaadata, kas nende lend saabub õigel ajal.
 • Lennuplaan. Su lend hilineb või jääb ära? Mõne klikiga saad leida alternatiivseid lennuvariante.
 • Reisijaprofiilid. Äpi kasutamiseks pead olema registreeritud CWT Estonia kliendiks ja omama CWT andmebaasis reisijaprofiili (MyCWT). Sinu MyCWT reisijaprofiil on äpiga ühendatud. Nii kanduvad kõik CWT kaudu tellitud lennu- ja hotellibroneeringud äppi ja saad reaalajas teavitusi oma reisi eel ja selle ajal. Saad ka oma andmeid igal hetkel vaadata ja täiendada, lisada näiteks lennufirmade lojaalsusprogrammide numbreid.

Laadi alla tasuta

iPhone/iPad   Android

Lisainfo:
CWT Estonia kliendihaldus: kliendihaldus@mycwt.com, tel 640 7797