icon-searchin English

24h klienditugi
+372 524 4222

icon-arrow

Meremehed. Marine Travel

Meil on 30 aastane kogemus meremeeste teenindamisel

World Travel Awards`il 2018 aasta maailma parima ärireisibüroo nimetuse pälvinud CWT omab pikaaegset kogemust merendussektori ettevõtete teenindamisel üle maailma ja pakub oma klientidele lahendusi, mis aitavad säästlikumalt ja efektiivsemalt meremeeste reisimist (marine travel) korraldada.

CWT Energy, Resources&Marine (ERM) on spetsialiseerunud merenduse ja kalapüügi, energeetika ja maavarade, nafta ja gaasi ning teiste äärmiselt spetsiifiliste majandussektorite teenindamisele, kus toimub regulaarne töötajate rotatsioon.

  • Iga päev toimetame 900 töötajat ühest maailma punktist teise
  • CWT klientide rahulolu 95%

30 aastane meremeeste teenindamise kogemus
Globaalne reisiettevõte CWT teenindab merendusettevõtteid juba enam kui 30 aastat. Eestis on meil meremeeste teenindamisele spetsialiseerunud reisikonsultantide tiim, kes tunneb hästi meremeeste reisimisele kehtivaid eritingimusi ja nõudeid.

Parimad meremeeste hinnad Eesti turul
CWT Estonia käsutuses on kõikide maailma juhtivate lennufirmade meremeeste erihinnad ja avalikud hinnad, globaalse ettevõtte lepingulised majutushinnad ja partnervõrgustik 150 maailma riigis. Kõik see aitab säästlikumalt reisimist korraldada.
Me hoolitseme selle eest, et teie meremehed ja tehniline personal jõuaks õigeaegselt laevadele ja oleme alati valmis mistahes erakorralisteks reisiplaanide muutusteks. Samuti aitame teil korraldada meeskondade rotatsiooni ning laevameeskonna pereliikmete reisimist.

Pakume teie reisijatele 24/7 kliendituge tasuta ja aitame ilmastikust või muul põhjusel tekkinud eriolukordade lahendamisel.

MyCWT reisiäpp tasuta
Tänu maailmas auhinnatud MyCWT mobiiliäpile on CWT reisijatel kogu reisiinfo sh lennuplaani muutused, mobiilis alati käepärast. Meie reisiäpi kohta leiate lisainfot siit.

Paindlikud makselahendused CWT lepingulistele klientidele

Oleme heameelega abiks ka teie juhtkonna ja töötajate muude tööreiside ja korporatiivürituste korraldamisel.

Kui soovite, et teid teenindaks meremeeste reisimist hästi tundvad professionaalid, siis võtke meiega ühendust.
CWT Estonia kliendihaldus: tel 640 7737, kliendihaldus@mycwt.com

CWT on ärireiside, konverentside ja ürituste korraldamisele spetsialiseerunud globaalne reisiettevõte, mis on tegev 150 maailma riigis. Lisainfo siit