icon-searchin English

24h klienditugi
+372 524 4222

icon-arrow

CWT sai vastutustundliku äritegevuse eest EcoVadiselt plaatinumtaseme

Reisikorraldusettevõte CWT sai oma jätkusuutliku ja sotsiaalselt vastutustundliku äritegevuse eest EcoVadiselt kõrgeima CSR plaatinumtaseme ja kuulub juba neljandat aastat järjest 1% maailma ettevõtete hulka, kelle tegevust on nii kõrgelt hinnatud. 2020 aastal läbis EcoVadise hindamise 60 000 ettevõtet.

CWT sai vastutustundliku äritegevuse eest EcoVadiselt plaatinumtaseme

Ettevõtete äritegevuse keskkondlikku ja sotsiaalset mõju ning positiivset panust hindav sõltumatu reitinguagentuur EcoVadis võttis kasutusele uue kõrgema plaatinumtaseme 2020 jaanuaris, kuna üha enam ettevõtteid täiustab igal aastal oma sotsiaalse vastutustundlikkuse (CSR – Corporate Social Responsibility) programme ja oli tekkinud vajadus eristada parimatest parimaid.
Kolmel varasemal aastal, 2017 – 2019, hindas EcoVadis CWT tegevust CSR kuldtaseme ja 2016 aastal hõbetaseme vääriliseks.

EcoVadis hindab ettevõtete vastutustundlikkust 21 kriteeriumi alusel, mis on jagatud nelja suurde teemavaldkonda: keskkond, tööjõud, ärieetika, jätkusuutlik hankepoliitika. CWT tegevust hinnati kõigis neljas valdkonnas, jälgiti ettevõtte poliitikaid, tegevust ja tulemusi.
Lähem teave CWT vastutustundliku äritegevuse progammide kohta on leitav: mycwt.com


CWT
on B2B4E (business-to-business-for-employees) reisikorraldusplatvorm. Aitame era- ja riigisektori ettevõtetel nende inimesi omavahel ühendada – kõikjal, igal ajal, igal viisil ja üle kuue kontinendi. Me pakume nende töötajatele innovatiivseid tehnilisi lahendusi ning efektiivset, ohutut ja turvalist reisikogemust. Iga päev täidavad meie reisijad enam kui 100 000 hotellituba ja meie korraldusel toimub enam kui 100 firmaüritust ööpäevas üle maailma.